serwer DLNA, time shift

Yak

New member
witam

Jaki polecicie program do postawienia serwera DLNA pod tv sharpa ??
mam zainstalowany TVMobili ale nie daje rady tv odtworzyc zadnego filmu, zdjecia czy muzy na tym serwerze...

I tak z innej beczki czy z tunera cyfrowego, podłączonego po euro tylko przez ta przejsciówke która dadal producent da sie uzywac funkcji time shift, bo u mnie nie bardzo.. ta przejsciowka to z euro na jakie zlacze jest co do tv wchodzi ??

pozdrawiam
 

inzkulozik

New member
Testowałem swojego 52LE820E z Windowsem 7 i nie było problemów, no ale to tylko zdjęcia i muzyka.

Tę przejściówke do euro to dali chyba tylko po to aby telewizor był bardziej płaski ;) oraz przede wszystkim aby można ją było wpiąć pionowo. Zwykły euro by pewnie odpadał pod własnym ciężarem.

Timeshift tylko z DTV, a przez to euro masz ATV.
 

kwia7ek

New member
Podepnę się.

W routerze postawiłem serwer minidlna, skonfigurowałem go tak jak należy, telewizor Sharp wykrywa ową sieć, dla przetestowania wrzuciłem muzykę w formacie mp3 do katalogu z muzyka, katalog jest widoczny, pliki z muzyką już niekoniecznie, telewizor po wejściu do katalogu wywala mi informację - brak dostępnych danych.
O co mu biega?
Wcześniej przetestowałem kilka serwerów DLNA dla Windows 7 i w sumie telewizor Sharpa współpracował tylko i wyłącznie z jednym, płatnym programem czyli można było wejść do katalogu i odtworzyć dany plik czy to z muzyką czy też z filmem lub obrazem.

Ma ktoś jakiś pomysł o co chodzi, że tylko z jednym współpracuję tak jak należy, a z pozostałymi już niekoniecznie?
 
Do góry