sharp lc-42dh77e ile czasu może pociągnąć?

wloczykij

New member
Witam!

Od jakiegoś czasu jesteśmy (z żoną) na zakupie tv. Ostatnio moją uwagę zwrócił sharp lc-42dh77e z tego powodu, że na wystawie (w carrefour) wyróżniał się jakością obrazu oraz ceną jak na taki obraz dobrą. Cena to 2299 zł (na raty 10x229zl) plus 24 miesięczna gwarancja. Gdyby nie pewien szczegół kupiłbym tv i nie zawracał głowy bo obraz przypadł do gustu. Jednak sprzedawczyni powiedziała, że tv jest na wystawie i "świeci" już z 1,5 roku na okrągło i jest to ostatni tv i ona uważa, że mógł się już "wyświecić"... Oczywiście proponowała samsunga. Mimo tego, że tv jest już tyle na wystawie i tak długo "świeci" obraz był supcio. Dodatkowo wciąż jest gwarancja 24 miesiące. Co o tym myślicie? Jeśli by się zepsuł powiedzmy w ciągu tych 2 lat to pewnie nie ma tragedii, ale co potem po 2 latach?
Opłaca się go kupić?
Z góry dzięki za odpowiedzi:)
 

wloczykij

New member
koledzy, byłbym bardzo wdzięczny za jakąś odpowiedź bo nie wiem czy kupować czy nie... Jaki jest czas życia lcd?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
tak czas życia to 60.000 godzin. CO przy oglądaniu 8 godzin dziennie daje 21,5 roku.
To nie lepiej kupić nie używane modele JVC 42" R90 za 2450 zł . Skalowanie mają extra , podświetlenie i dźwięk też.
 

wloczykij

New member
Dzięki za odpowiedź:) Hm, a gdzie widziałeś ten model w tej cenie?
Tu kusząca jest też możliwość rat bez oprocentowania no i ta gwarancja. W dużych sklepach jeszcze nie miałem problemu z realizacją gwarancji, gdy się coś zepsuło, a w mniejszych to różnie z tym bywało. Dlatego też ta oferta przykuła moją uwagę.
 
Do góry