Sharp LED 32LE210

Petru23

Banned
Panowie (i Panie)...
Warto się tym zainteresować jako opcją w poszukiwaniu LCD 32" (nie więcej) w cenie do max 1700zł? Czy jednak kupić "zwykłego" LCD (nie LED). Jeśli ten model nie jest wart uwagi to proszę o propozycję jakiegoś LCDka. Jak nietrudno się domyśleć preferowana marka to Sharp
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
napisz proszę w jakich warunkach ma grać ?
- co i jak będzie podłączone?
- jakie oczekiwania ma spełniać itd . ?
 

Petru23

Banned
@Kiki

Koleżanka z Warszawy musi wymienić wysłużonego Elemisa 28" (czy inny antyk - jak ktoś chce może zabrać za darmo :E ). Chce kupić 32" i poprosiła mnie o pomoc. Problemem jest cena, która musi wynieść nie więcej niż 1700zł (to jest absolutne max). A i wiadomo, im taniej tym lepiej.

Odległość od TV - ~2m
Wielkość pokoju - mały, gdzieś 2,5x2,5m powiedzmy. Większy TV nie da rady.
Nasłonecznienie - okna na póołudnie, bez rolet/zasłon, ale słońce tam nie świeci bezpośrednio (ale najlepiej matryca matowa/półmat)
Sygnał - zwykła kablówka analogowa
Fajnie jakby było USB
Cena 1500-1700max
Preferowany punk zakupu - warszawa ze względu na ewentualna gwarancję (lepiej jak można zawieźć lub przyjedzie ktoś po to.
Cena - TANIO, max 1700zł ale to już pewnie LED Toshiby


Zaproponowałem jej

LCD do 1500zł
SHARP LC-32DH520EV oraz pozostałe z serii DH5xx
LCD JVC 32" LT-32A10 BU

do 1700zł
LED
Toshiba 32SL738
Sharp LED 32LE210
Sharp LC-32LE320 (opcja za 1900zł)
no i Plazma Panasonic TX-37X20

Warunkiem była cena i dostępność w Wawie, ceneo właśnie te modele mi podpowiedziało.
I jakoś wolałem polecić jej Sharpa niż LG czy Samsunga jeśli chodzi o markę. Plazma ta a nie inna bo sam mam 42x20 i jestem zadowolony

edit:
zdecydowała sie na Toshibę ze względu na brak miejsca. najwyżej za jakiś czas LED pójdzie do drugiego pokoju a ona kupi Plazmę no i jakąś Cyfrę czy Nkę ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry