Sharp 46le814 vs 46le824, a może inny...

switomek

New member
Witam.
Przede wszystkim chciałbym podziękować wszystkim użytkownikom tego forum za dzielenie się swą wiedzą n/t sprzętu RTV. Dzięki Wam trochę rozjaśniło mi się w głowie (choć nie do końca :D).
Chciałbym wymienić telewizor na nowy. Po przestudiowaniu wielu tematów mój wybór padł na Sharpa, a konkretnie na dwa modele:46le814 i 46le824. Zależy mi na wifi, więc tylko one wchodzą w grę. Wiem już, że timeshift ma ograniczone możliwości przy stacjonarnym tunerze sat, więc nie musi to być koniecznie topowy 46le824.
Chciałbym wobec tego zapytać, czy te modele oprócz tego się czymś różnią, np. rodzajem matrycy, jakimiś przetwornikami; jednym słowem, czy obraz w tych dwóch telewizorach będzie taki sam.
Czytałem też o nowym modelu 40le924, 200-hercowym. Czy i kiedy może ukazać się większy model, o ile może być droższy i czy warto na niego czekać?
Może pomyśleć o Sony KDL-46HX800?
Jeszcze jedno pytanie: jak sprawuje sie wyświetlanie stron internetowych, podobno brakuje wtyczki do oglądania np. YouTube. Czy można się spodziewać, że w nowszym firmware ta wada zostanie naprawiona?
Wiem, że to dużo pytań, liczę na pomoc.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

switomek

New member
Sharp 40 le 924 jest już dostępny.
Jaką kwotę przeznaczasz na zakup?
Zależy mi na modelu 46 calowym, dlatego zapytałem się, czy i kiedy ten model może pojawić się w wersji o takiej przekatnej.Jeśli nic o nim nie wiadomo, to wraca temat 814 czy 824 ale 46 cali. Pozdrawiam. @Kiki, mogłbyś mi wysłac na priva ceny tych modeli? Pozdrawiam.
 
Do góry