sharp 40LU700E- wymuszenie odsiwerzania

satanica

New member
sharp 40LU700E- wymuszenie odswiezania

mam powyzszy model i chcialem sie spytac czy wymuszenie odswiezania na tv niczym nie grozi. Chodzi mi o ogladanie filmow nagranych w 23.976 klatek na sekunde. Jak juz wczesniej pisalem , ustawiam na kompie odsiwezanie 24hz zeby uzyskac obraz bez szarpania, ale co jakis czas , tak raz na minute obraz szarpnie. Trafily mi sie filmy nagrane dokladnie w 24 klatkach na sekunde i wszystko bylo plynnie, tak samo przy filmach 25 klatek na sekunde i odswierzaniu 25 hercow.Relock nic nie pomaga przy filmach 23.976 fps. Czy jesli wymusze power stripem odswierzanie 47.952 cos sie moze stac? Denerwuje mnie to szarpanie co jakis czas przy 24 hercach na filmach 23.976. Przy sonym takiego problemu nie mam, nawet jak jest 60 hercow ustawione to filmy 23.976 chodza plynnie
 
Ostatnia edycja:

satanica

New member
czytalem odpowiedz ale to co napisales juz dawno mam zrobione wiec pytam sie czy wymuszenie odswiezania na dokladnie takie jak jest nagrany film (fps) nie wplynie na zywotnosc tv (zeby mi nie padl :)). Wkurza mnie to ze raz film jest nagrany 23.976 fps i chodzi na 60 hercach plynnie a inny w miare plynnie tylko na 24 hercach, tylko tak raz na minute cos zarwie. Chyba musze kupic HDD playera z funcja 60hrz 24p, szkoda ze asus oplay tej funcji nie ma, bo wole go niz ferdka 210
 

satanica

New member
hmm moze jakis wadliwy tv mam, a moze masz nowszy software bo ja mam pewnie stary z 2009 roku, a jaką masz grafe?ja mam geforce8800 gts 640mb, moze jak masz Ati to jakos lepiej do wspolpracuje, nie wiem ale dla mnie jest to strasznie upierdliwa rzecz :(
 

satanica

New member
widzialem ale nie chcialo mi sie edytowac bo to nic nie wniesie do tematu wiec jak po to tu wszedles to tylko tracisz czas. Poza tym w innym dziale mam poprawna pisownie wiec zanim cos zasmecisz to sprawdz
 
Ostatnia edycja:
Do góry