Sharp LC 46LE811E

witoldo75

New member
kupilem taki tv Sharp LC 46LE811E w dell-u w uk . i czekam na niego . czy to jest dobry tv bo na forum niemoglem znalesc. jaka jest ruznica z Sharp LC 46LE810 ?
 
Ostatnia edycja:

witoldo75

New member
moze dlatego ze ma Tuner DVB-T2- posiadają go tylko modele na rynek brytyjski, bo taki tam obecnie wprowadzają standard nadawania. i dlatego nie widze go na polskiej stronie sharpa
 

witoldo75

New member
tv kupilem 6 grudnia i do dzisiaj czekam na niego , ale najlepsze jest to , ze dostalem wiadomosc ze termin dostawy sie wydlozyl tj ( 25 02 2011 ) :D dzwonilem do dell-a i stwierdzili ze oni nie maja tv na stanie , tylko fabryka wysyla, a ze maja problemy z wieloma zamuwieniami to sa opoznienia :( . moje pytanie jest takie czy jest jakis sharp o podobnych wlasciwosciach do 811E i zeby niebyl tzw ( NEW ) . Raczej skasoje zamowienie i rozejze sie za innym bo czekanie prawie 3 miesiecy na tv mija sie z celem
 

witoldo75

New member
tv kupilem 6 grudnia i do dzisiaj czekam na niego , ale najlepsze jest to , ze dostalem wiadomosc ze termin dostawy sie wydlozyl tj ( 25 02 2011 ) :D dzwonilem do dell-a i stwierdzili ze oni nie maja tv na stanie , tylko fabryka wysyla, a ze maja problemy z wieloma zamuwieniami to sa opoznienia :( . moje pytanie jest takie czy jest jakis sharp o podobnych wlasciwosciach do 811E i zeby niebyl tzw ( NEW ) . Raczej skasoje zamowienie i rozejze sie za innym bo czekanie prawie 3 miesiecy na tv mija sie z celem
dostalem dzisiaj wiadomosc , ze moge wymienic 811 ( niemaja na skladzie ) na inny [Samsung UE46C6530 - 46 albo Sharp LC 46LE821E - 46] ktory wybrac ? pozatym musze potargowac sie o cene poniewaz kiedy kupowalem sharpa w grudniu ubieglego roku ceny byly nizsze jak teras. wiec dlaczego mialbym doplacac do tv teraz ( ceny wyzsze )tylko dladego , ze oni nie wywiAzali sie z umowy na dostarczenie zakupionego sharpa 811e.
 

witoldo75

New member
ok dostalem tv :) . wszystko jest cacy ( obraz , czyta divix, itp ) ale po podlaczeniu laptopa kablem RGB niemam sygnalu. w tv ustawilem sygnal rgb i nic . mam lapka z systemem linux wiec eietrzylem w tym problem , lecz pozyczylem innego z win 7 i efekt taki sam (brak obrazu) w tv wybieram exe 3 . co ustawic zeby pomoglo
 
Do góry