samoczynne włączanie SHARP LC-26LE320E

kogutto

New member
Witam serdecznie
Jakiś tydzień temu kupiłem rodzicom telewizor SHARP LC-26LE320E
wszystko byłoby w jak najlepszym porządku gdyby nie to, że codziennie
około godziny 5:00 rano telewizor samoczynnie włącza się ale nie wyświetla programu
tylko wyświetla czarny obraz
przewertowałem całą instrukcję, poszperałem na forum ale nic nie znalazłem
czy ktoś jest w stanie mnie oświecić co się dzieje?
Z góry dziękuję za pomoc
 

kogutto

New member
no właśnie przestudiowałem instrukcję, sprawdziłem każde ustawienie TV i nie znalazłem żadnego timera, który byłby ustawiony albo można by go było ustawić, a codziennie jest to ta sama godzina, około 5:00 rano
 

akwidzynski

New member
Bez reklam
Słuchaj, a nie masz przypadkiem tv w trybie SKLEP ?

Wejdz w ustawienia i daj RESET TV. Przywroci fabryczne ustawienia oraz przy konfiguracji wybierz DOM.
 
Ostatnia edycja:

kogutto

New member
TV jest w trybie DOM, bo po włączeniu go w domu zrobiłem RESET i ponownie wszystko ustawiłem...
Bardzo prawdopodobnym jest, że TV włącza się celem aktualizacji oprogramowania(wydaje mi się najbardziej logiczne rozwiązanie), bo właśnie się dowiedziałem od rodziców, że na początku gdy go nie wyłączali to po jakimś czasie TV sam się później wyłączał... :)
Tylko takie pytanie...skąd TV może pobrać nową wersję oprogramowania skoro jest podłączony tylko do kablówki?

właśnie sprawdziłem dostępne wersje oprogramowania i okazuje się, że na stronie SHARP jest dostępne nowsze niż obecnie w moim TV...pozostaje mi zaktualizować poprzez USB :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry