Problem z LC-42DH77E

kondi24

New member
Witam!
Mam problem z powyższym telewizorem. Sprawa wygląda tak, iż jest on podłączony pod PC i xbox'a 360. Podczas gry lub oglądania filmów w dolnej części ekranu pojawiają się małe białe kropki(w ciemniejszym lub czarnym tle). Nie jest ich dużo, ale jest to bardzo uciążliwe. Nie jest to na pewno wina karty graficznej. Mam kable hdmi bez filtra(dość tanie, ale nie najtańsze), może być to przyczyną?
Telewizor jest na gwarancji. Bardzo proszę o jakieś rady co zrobić w tej sytuacji. Oprogramowanie aktualizowałem do najnowszej wersji.
 

kondi24

New member
Pomoże ktoś? Bo sprawa na prawdę mnie irytuje i nie wiem czy oddawać tv na reklamacje czy rozwiązać problem w inny sposób? Zauważyłem też, że przy odświeżaniu 50Hz na PC problem nie występuje niestety na x360 nie mogę ustawić takiego odświeżania, zresztą wszystko powinno działać na 60 Hz chyba poprawnie? Bardzo proszę o odpowiedzi i sugestie.
 

kondi24

New member
Widzę, że nikt nie pomoże...trudno może......na innym forum znajdzie się ktoś kto będzie wiedział w czym problem...trochę rozczarowany jestem szczerze mówiąc....
 
Do góry