Sharp'a LC32LE705EV vs Samsung UE32B7000

geor

New member
Witam, czytam bardzo uważnie forum i wydaję się być przekonanym do zakupu Sharp'a LC32LE705EV. Ale ostatnio napotkałem bardzo ciekawy model Samsunga, mianowicie Samsung UE32B7000. W tym momencie nasunęły mi się wątpliwości. Zaczynając napisze swoje kryteria tj. przede wszystkim jakość obrazu(chcę się dowiedzieć jak to jest z tymi telewizorami, jak sobie radzą z odbieraniem telewizji przez np. antenę siatkową albo np. zastanawiam się nad tzw."telewizja na kartę" , oraz bardzo dużo posiadam filmów w jakości HD-sieć akademicka, stąd tez moje pytanie jak jest z jakością odtwarzania poprzez HDMI z komputera), następne kryterium często poruszane czyli dźwięk, nie zależy mi zbytnio, wnioskuję z wcześniejszych postów ze na potrzeby pokoju 5x6 m bez małych dzieci wystarczy, następne kryterium to cena. Jak wiadomo rozbieżności cenowe są straszne w internecie, następne moje pytanie to jaki przedział cenowy jest rozsądny dla każdego z w.w modeli(nie mówię tu o tym żeby podać konkretne linki gdzie kupić itd., z tym sobie sam poradzę tylko po prostu do jakiej granicy cenowej szukać żeby już nie przpłacić). Na koniec napisze chyba pytanie(może??)najgłupsze, ponieważ dużo było wzmianek żadnych konkretów, czy dla " Sharp'a LC32LE705 " literka na końcu E lub EV to jest to samo? Dziękuję za odpowiedzi
ps. może jeszcze coś lepszego w tym zakresie cenowym w stosunku do moich kryteriów??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie wiem gdzie mieszkasz ale modle 32LE 705(full led) nie są dostępne od kilku miesięcy w sprzedaży.
Oczywiście że zagrałby super. Więc wybór masz raczej ułatwiony.
Chyba że chcesz full wypas to bierz Philipsa 32 9705
 

geor

New member
Przyjmijmy ze mam dostęp do obydwu telewizorów, mieszkam w okolicach radomia. Oczywiście ze zagrałby super odnosiło się do sharpa?? Tak jak pisałem na dźwięku mi np. nie zależy, a z tego co czytałem w philipsie jest spoko, a co do obrazu to nie są porównywalne(Sharp i Philips)? A co myślisz o Samsungu w takim razie?
 

geor

New member
No dobra spytam po prostu. Czy jak mam dostęp do Sharpa lc32le705ev za ok. 2500zl to opłaca się kupować?? Na co zwracać uwagę gdy będę odbierał? Jakieś wady które łatwo zatajają sprzedawcy?
 
Do góry