bezproblemowe mkv przez usb

pikus1975

New member
Proszę o doradzenie mi w sprawie kupna lcd sharp 32 cale do kwoty 1600 zł. Najbardziej zależy mi na odtwarzaniu filmów w mkv przez usb. Tylko prosze o opinie sprawdzone, bo od 2 miesięcy posiadam LG lh7000 u którego odtwarzanie miało być tak piękne a nie jest. Lg nie obsługuje dts a większość filmów jest w tym formacie. Wyświetla napis nieobługiwany format audio i echo z dzwięku. O napisach już nie wspomnę. Raz wyświetla a raz nie wyświetla. Chciałbym model z ktorym nie ma takich problemów. Co do telewizji to mam sygnał analogowy. Jednak całą uwagę skupiam na mkv.
 

pikus1975

New member
Chciałem wydać 1600 zł a juz do 550 bede musiał ze 100 dołożyc. W drugim pokoju mam lg lh7000 100hz i nie jestem do końca przekonany czy to się sprawdza. Ale przy zakupie sprawdzę jaka jest różnica w obrazie.
 

pikus1975

New member
Chyba zdecyduję się na 650c bo jutra jest za 1900 z groszami w saturnie. Ale zastanawiam się czy nie lepszym wyborem byłaby jakaś plazma 37 cali w tej cenie? Tylko nie wiem czy odtwarzają mkv. I jak sprawdzałem to do tej kwoty nie kupi sie full hd. Ale może wystarczy hd ? Moja analogowa telewizja pewnie byłaby lepsza. Mam dylemat. Jak macie jakis pomysł to z góry dzięki.
 

arturos1970

New member
Bez reklam
plazmy 37cali produkuje jedynie panas,ale o mkv zapomnij,jesli sie nie myle to 42calowe plazmy samsung ps42c4xx odtwarzaja mkv,ale glowy bym nie dal.
 
Do góry