Sharp LC-32X20E - mrugające diody

fido920

Member
Ktoś może zetknął się z problemem w Sharpikach: podczas włączania tv-ze stanu czuwania (niezależnie czy pilotem czy włącznikiem na TV) tv nie włącza się mrugają na zmianę diody czerwona (sygnalizacja standby) i zielona (chyba OPC) piszę chyba bo tak się dzieje kiedy tv jest zimny (dłużej nie włączany) i w tej chwili nie mogę tego stwierdzić... Po kilku próbach TV się włącza i działa wszystko jest ok, niemniej jednak wkurzające no i jest jeszcze na gwarancji więc nie wiem czy kwalifikuje się do serwisu...? Tym bardziej, że obawiam się czy dalej mu się coś nie stanie...
 

pedro1

New member
Do serwisu , póki jest gwarancja , nie czekaj aż jeszcze coś padnie. Mruganie kontrolki stand by oznacza jakieś uszkodzenie , ilość mrugnięć podaje kod błędu , w serwisie będą wiedzieli co zrobić.
 

tdj

New member
Mam to samo w swoim, ktos moze posiada informacje co oznacza odpowiednia ilosc mrugniec?
Co zrobic jak tv nie jest na gwarancji, moze ktos polecic serwis tv w W-wie?
 

fido920

Member
No więc od czasu mojego pierwszego postu w tym temacie nie dałem telewizora do naprawy ponieważ jak dokładnie sprawdziłem datę zakupu okazało się, że jest po gwarancji...:( Tv nadal działa, tylko upierdliwa jest ta usterka...Może ktoś z użytkowników już zetknął się z podobną usterką i naprawiał to?
 

fido920

Member
No więc od czasu mojego pierwszego postu w tym temacie nie dałem telewizora do naprawy ponieważ jak dokładnie sprawdziłem datę zakupu okazało się, że jest po gwarancji...:( Tv nadal działa, tylko upierdliwa jest ta usterka...Może ktoś z użytkowników już zetknął się z podobną usterką i naprawiał to?
Mam trochę niesmak jeśli idzie o firmę, chociaż bardzo do mnie przemawia LC-46LE830 E...sam już nie wiem...
 
Do góry