TV Sharp 46LE 820 - test otwarty, opinie, wszystko na temat serii 820

Ktosiek

New member
czy 100Hz działa w tym TV dobrze? znaczy sie czy nie ma zadnych dziwnych artefaktów i rozmazanych pixeli na konturach postaci na 1 planie?
podłączał ktos ten TV do konsoli i gral troszke? jak komfort grania ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
graliśmy głównie w Buzz na PS 3, ale w wyścigach samochodowych nie ma żadnych opóźnień.
 

torpedo

New member
widzę,że seria 8 przeszła na krwędziowe podświetlanie. Ktoś może mi powiedzieć dlaczego? LE700E miała pełne podświetlenie. Jak to w końcu jest- które jest lepsze i od czego to zależy?
 

fero323

New member
czytam właśnie recenzję na avforums Sharpa LC-46LE821E
i gość pisze że w trybie gry ten model ma mniej niż 10ms input laga,
to możliwe żeby się model le821 od le820 tak różnił?
 

mataman

New member
Bez reklam
Jakby to miało większe znaczenie. Input lag pojęcie wymyślone przez dziwnych, smiesznych małych ludkow którym się nudzi.
 

saszka123

New member
odwzorowanie kolorów

chciałbym podrążyć temat odwzorowania kolorów:

na testach przeprowadzonych przez flatpanelshd, avforum, avsforum wychodzi że jest jakiś problem z kolorami w tym modelu.

Sharp LE820 review - FlatpanelsHD

Sharp LE821 (LC-46LE821E) Review at AVForums.com

avforum wystawia ocenę odwzorowania kolorów w le821 jedynie na poziomie good (dla przykładu le700 miał wystawioną ocenę najwyższą - reference,

Kiki jakie jest Twoje zdanie? U Ciebie model le820 (ocena: 9) miał lepszą ocenę w odwzorowaniu kolorów niż le700 (ocena: 8).
 

WuMike

New member
Bez reklam
Sharp nie ma referencyjnej gamy kolorow, zgodnie ze standardem Rec 709. Ma rozszerzona wlasnie dla zoltego i zielonego. Kwestia indywidualna jest to, czy uzytkownikowi pasuje taki "bonus", czy tez nie.
 

Hartson

New member
Bez reklam
Wszystko zależy od własnych preferencji. Ja kilka razy widziałem 46/52"LE820 i mi te rozszerzenie kolorów bardzo odpowiada.
 

saszka123

New member
rozszerzona gama kolorów jest jak najbardziej ok, o ile kolory są nadal zbliżone do rzeczywistości (kolor na ekranie jest dobrze odwzorowany) . Pytanie do ekspertów jest takie, czy dodanie koloru żółtego nie zniekształca kolorów, czy kolory stają się nierzeczywiste, cukierkowe?
 
Do góry