Sharp LC-40LE700E - test otwarty

gruniu

New member
gruniu
- wybrałeś zły sklep. Dobry sklep w takich przypadkach wymienia wszystko na swój koszt i jeszcze przeprasza.
Sklep oczywiście nie ma racji - skorzystaj z rękojmi i zrób to w stosunku do sklepu na piśmie.

=================================================
sado - wejdź na priw dostaniesz info.


sklep ten jest dosc popularny w internecie, dlatego sie na niego zdecydowalem
tak jak pisalem wczesniej, sam zawiozlem do serwisu (bo bym czekal jeszcze dluzej gdyby to zrobil sklep) i maja czas do piatku
ciekawi mnie jak do piatku nie zrobia i ja zazadam wydania go w poniedzialek z adnotacja pisemna o nie wykonaniu naprawy w 14 dni roboczych, co dalej zrobi sklep
 

bob77

New member
Skoro wybrales serwis, sklep nie zrobi nic. Miales dwie drogi, albo reklamowac przez u sprzedawcy z mocy ustawy, albo skorzystac z gwarancji i udac sie do serwisu. Jeden sposob nie wiaze sie z drugim, sa to dwie zupelnie inne drogi i jesli w jednej kontretnej sprawie wybrales droge gwarancji to musisz nia isc konsekwentnie do konca (oczywiscie w tej sprawie).

Sklep ma 14 dni czasu na udzielenie odpowiedzi na reklamacje, a nie na jej zalatwienie. Reguluje to, tak jak reszte spraw zwiazanych z odpowiedzialnoscia sprzedawcy, ustawa o szczegolnych warunkach sprzedazy konsumenckiej.

Gwarancja natomiast jest zupelnie wyjeta z ustawy i obowiazuja w niej tylko takie reguly jakie masz napisane na karcie gwarancyjnej.

Jako kupujacy nie masz obowiazku korzystania z gwarancji mimo, iz zostala ona udzielona przez producenta.
 

sado

New member
gruniu
- wybrałeś zły sklep. Dobry sklep w takich przypadkach wymienia wszystko na swój koszt i jeszcze przeprasza.
Sklep oczywiście nie ma racji - skorzystaj z rękojmi i zrób to w stosunku do sklepu na piśmie.

=================================================
sado - wejdź na priw dostaniesz info.

nie wiem ale na privie nic nie mam pozdro
 

sunmoon

New member
nie wiem ale na privie nic nie mam pozdro

jak kiki mówi wejdź na priw to znaczy że masz wyjść z pubu i wysłać mu prośbę na mail albo i na priw a nie czekać nie wiadomo na co. sam ci na priwa ani na puba nic nie pośle. weźże się zakręć koło własnego interesu a nie czekaj na zmiłowanie...
 

szarpowicz

New member
jak kiki mówi wejdź na priw to znaczy że masz wyjść z pubu i wysłać mu prośbę na mail albo i na priw a nie czekać nie wiadomo na co. sam ci na priwa ani na puba nic nie pośle. weźże się zakręć koło własnego interesu a nie czekaj na zmiłowanie...
A na mój priw Kiki bardzo szybko zareagował !
 

lastsith

New member
Witam,

Byłem prawie zdecydowany na zakup tego 40LE700 jednak po przeczytaniu całego tego tematu już sam nie wiem. Czy są jakieś alternatywy dla tego telewizora w podobnej cenie (4000zł), lub w cenie mniejszej ale nie znacznie gorsze albo o podobnej jakości?
 

szarpowicz

New member
Witam,

Byłem prawie zdecydowany na zakup tego 40LE700 jednak po przeczytaniu całego tego tematu już sam nie wiem. Czy są jakieś alternatywy dla tego telewizora w podobnej cenie (4000zł), lub w cenie mniejszej ale nie znacznie gorsze albo o podobnej jakości?
Od niedawna posiadam LE700, przyznam, że czytając posty Kolegów sam miałem wątpliwości i zwlekałem z zakupem. Ale opinie moich znajomych posiadających TV właśnie z tej serii oraz testy w czasopiśmie "Płaskie ekrany" spowodowały, iż zdecydowałem sie na zakup. I nie żałuję. W tym przedziale cenowym Sharpa można uznać za wyższą półkę (oczywiści do np. LOEWE to mu dalego, ale na pocieszenie dodam, że cenowo również). Zatem życzę owocnych przemyśleń !
 

lastsith

New member
Dzięki za opinie,

Mam jeszcze jedno pytanie, czy nadal jest ten problem który wcześniej był opisany, czyli opóźnienie pomiędzy dźwiękiem a obrazem? Czytałem że jest to uaktualnienie, które to poprawia, ale nie wiem czy to na pewno działa.
 

babkaz

Member
U mnie objaw ten nie występuje.

co koledze nie wystepuje? problem byl i jest dalej!!!! ostatnia poprawka niewiele wniosla do rozwiazania
wystarczy wlaczyc program TV Polonia i sie pobawic funkcja opoznienia dzwieku w menu i wzystko jasne powiem wiecej teraz wystepuje nawet bez wlaczenia zewnetrznego wzmacniacza dzwieku!!! wystarczy wspomniany program TV Polonia
pozdrawiam
ps jak sie to szybko nie poprawi bede oddawal tv na gwarancje(tzn niezgodnosc z...) bo to juz jest przesada
 

szarpowicz

New member
co koledze nie wystepuje? problem byl i jest dalej!!!! ostatnia poprawka niewiele wniosla do rozwiazania
wystarczy wlaczyc program TV Polonia i sie pobawic funkcja opoznienia dzwieku w menu i wzystko jasne powiem wiecej teraz wystepuje nawet bez wlaczenia zewnetrznego wzmacniacza dzwieku!!! wystarczy wspomniany program TV Polonia
pozdrawiam
ps jak sie to szybko nie poprawi bede oddawal tv na gwarancje(tzn niezgodnosc z...) bo to juz jest przesada
Akurat TV Polonii generalnie nie oglądam, ale sprawdzę u siebie.
 

babkaz

Member
No i właśnie oglądam TV Polonia i nie stwierdzam żadnych opóźnień. Sprawdzę też jutro. Dodam, że mam n-tv i dość dobry kabel HDMI. Pozdrawiam !
jaka wersje ma kolega zainstalowana? najnowasz z 26.01 ver 1.20 usb posiada wlasnie taka funkcje w muenu opoznienie dzwieku . sprawdz i opisz co widziales :)) (słyszales ) oczywiscie
 

kakoj

New member
Witam. Małe pytanko. Czy "Software Update for LC-32/40/46/52LE700E, version 1.20-USB, German language" można wgrać do LU700?
 
Do góry