Sharp LC-52DH65E czy Sharp LC-52D65E

Ogr

New member
Bez reklam
Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru !
Sharp LC-52DH65E czy Sharp LC-52D65E ,tv uzywany głównie wieczorami pod konsole .
Dziękuję pozdrawiam .
 

Stanley

Member
Bez reklam
Witam

Moim zdaniem sprawa jest prosta:
- jeżeli na 100% nie będziesz nigdy na nim ogladał cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T / MPEG-4) oraz masz okazję nabyć zdecydowanie taniej niż DH65 - bierz D65.
- natomiast jeżeli istnieje prawdopodobieństwo, że będziesz jednak DVB-T oglądał i cena obu modeli różni się znikomo lub wcale - bierz DH65.

Pozdrawiam -

Stanley

P.S. Ja zdecydowalem się jednak na DH65 (co prawda 32-calowy), chociaż na sygnał DVB-T muszę w swoim regionie jeszcze poczekać.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Stanley napisał:
Witam

Moim zdaniem sprawa jest prosta:
- jeżeli na 100% nie będziesz nigdy na nim ogladał cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T / MPEG-4) oraz masz okazję nabyć zdecydowanie taniej niż DH65 - bierz D65.
- natomiast jeżeli istnieje prawdopodobieństwo, że będziesz jednak DVB-T oglądał i cena obu modeli różni się znikomo lub wcale - bierz DH65.

Pozdrawiam -

Stanley

P.S. Ja zdecydowalem się jednak na DH65 (co prawda 32-calowy), chociaż na sygnał DVB-T muszę w swoim regionie jeszcze poczekać.
U jednego sprzedawcy dostrzegłem róznice w opisie poboru pradu ,DH65-172W
a D65 -266W:shock: :???: .Jest to błąd czy fakt ?
 

Stanley

Member
Bez reklam
Ufasz bardziej danym ze stron sprzedawców czy producentów?

Pobór mocy wg Sharpa:
52D65 - 266W
52DH65 - 266W

O ile mi wiaromo różnica pomiędzy serią D65 i DH65 polega tylko na obsłudze formatów we wbudowanym tunerze DVB-T - te pierwsze nie mają dekodowania MPEG-4 (który został przyjęty w Polsce) a jedynie MPEG-2 (np. w Niemczech).

Dlatego, jak już wyżej napisałem: jeżeli masz wyjątkową okazję na D65 i będziesz go używał wyłacznie do giercowania - bierz. Jeżeli okazji nie ma, różnica ceny jest nieduża - ja bym się jednak zdecydował na DH65.
A nuż tuner obsługujacy MPEG-4 kiedyś się przyda?

No chyba, że w różnicach D65/DH65 jest jeszcze coś o czym nie wiem.

Pozdrawiam -

Stanley
 
Ostatnia edycja:
Do góry