sharp 32lc65e

biopal123

New member
Witam.mam taki problem?z obrazem.A mianowicie przy ogladaniu tv analogowej kablowej jak i cyfrowej (UPC) oraz dvd pojawiaja sie szczegolnie widoczne na analogowej kropki np .na logo lub napisach,napewno niechodzi tu o pikseloze.Z telewizorem lcd mam doczynienia dopiero od kilku dni.Dekoder oraz dvd podlanczam z telewizorem kablem euro euro ktory to ostatnio wymienilem na drozszy taki za 39 zl lecz jesli to cos poprawilo to w w znikomym stopniu.Po podlonczeniu tv cyfrowej gdy mialem jeszcze standardowy telewizor jakosc analogu sie dosc pogorszyla co na tamtym telewizorze objawialo sie snierzeniem ,pasami.Czy telewizory lcd podtrzebuja jakiegos specialnego sygnalu czy kabla aby pozbyc sie choc w jakims stopniu tych kropek?Zauwazylem ze w pewnym stopniu jakosc obazu zalezy tez od danego kanalu czy od tego co jest pokazywane.Jakosciowo wyglada juz to lepiej gdy mam podlonczony laptop z telewizorem kablem vga- wejscie rgb pc w telewizorze ,port zewnetrznego wyswietlacza w laptopie,praktycznie prawie niewidac wtedy tych kropek.Czy to jest noramalne w tego typu tv?
 

Attachments

  • 04-08-09_0957.jpg
    04-08-09_0957.jpg
    104,2 KB · Wyś: 56
  • 04-08-09_0958.jpg
    04-08-09_0958.jpg
    99,9 KB · Wyś: 58
Ostatnia edycja:
Do góry