sharp LC-46DU65E

sylwio75

New member
Witam
Zdecydowałem sie na zakup tego modelu Sharp LC-46DH65E i mam pytanie czy pasuje on do moich warunkow domowych???
Pokoik okolo 16 m kwadratowych, odległosc do tv 3-3.5 metra, tv bedzie stal na stoliku, naslonecznienie dobre ale sa tez zaluzje. Ogladam programy sportowe (satelita) głownie wieczorem i w nocy: mecze pilkarskie, discovery i czasami filmy,
dzieki i pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
odległość graniczna - więc sięgałbym po większą 100 Hz płynność . To oznacza kierunek na Sharpa ale 42 DH 77. Są w extra promocji - więc nie wiele drożej.
 

sylwio75

New member
Dzieki za odpowiedz. Mam jeszcze jedna opcje do tych warunkow lokalowych ale nie wiem czy trafny wybor Panasonic seria G10 (TX-P42G10 lub Panasonic TX-P42S10E. Wedlug Ciebie pozostac przy tym modelu Sharpa czy moze skusic sie na plazme tegoz Panasola???Dzieki i pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
najlepiej jest sprawdzić na prezentacji w domu.
Plazma Panasonica pewnie że tak ,ale znacznie wyżej notowane na całym świecie z serii 42" PZ .
Ponieważ masz wieczorami i dodatkowo żaluzje, a przede wszystkim mecze - to brałbym plazmę. Tym bardziej że są od kilku dni extra ceny :D
 
Do góry