46DH77E czy 52DH65E

adriant

New member
Witam

Stoję przed wyborem TV i poważnie zastanawiam się między dwoma modelami sharpa 46DH77E lub 52DH65E.
Czy warto wziąć 100Hz i 46" czy, może zrezygnować z tego i wziąć 52"?
Proszę użytkowników powyższych modeli o radę i pomoc w wyborze.


Pozdrawiam
 

Falarek

New member
DH77 ma jeszcze ciut szybszą matrycę bo 4ms względem 6ms w DH65. Fakt że pewnie różnicy się nie zauważy. Widziałem włączone obok siebie DH65 i DH77 i jakiś różnic w obrazie nie widziałem ale to było w sklepie na jakimś demku Sharpa ale z drugiej strony lepiej mieć 100Hz niż nie mieć a 46 to już i tak bydle :)
 

adriant

New member
Odległość z jakiej będę go oglądał to około 3.5 metra, więc to sklania mnie bardziej do 52DH65.
Oglądam dużo sportu (głównie piłka nożna) - pewnie przydaloby sie 100Hz.
Na TV nie będę grał, będzie on podłączony do dekodera cyfrowego i DVD, wkrótce blueray.
 

rudy

New member
Przy 3,5m zostałbym przy 46" i 100Hz.Przy słabszym sygnale 52" ,z tej odległości może boleć,no chyba ,że tylko do Hd to brać.Pozdrawiam.
 

jmahorow

New member
Witam,
a jak wygląda porównanie tego samego obrazu na obydwu tv ? Wczoraj udało mi się porównać samsunga le32b650 i sharp 32DH65E. Odczucia moje są takie że sharp wygląda znacznie lepiej, lepsza czerń, obraz b.naturalny niż samsung. Cena jest zbliżona (sklepy internetowe) i mam dylemat co wybrać. Czy ktoś posiada zdjęcia testowe obydwu modeli ?
 

adriant

New member
Zakupiłem jednak 52DH65E.
Jestem bardzo zadowolony z tego modelu.
52" z tej odległości wcale nie jest za duży nawet przy sygnale SD.
Sport też ogląda się bardzo przyjemnie.
Sygnał HD, czy to z popcorna A110, czy z dekodera HD super.
 
Do góry