Czy warto dać 700 zł więcej i kupić 32DH77E

malin1976

Member
Telewizor będzie wykorzystywany do oglądania sporej kolekcji oryginalnych filmów na dvd . Telewizja sd a z czasem naziemna przy wykorzystaniu MPEG4 . Czy skalowanie sd w tym nowszym Sharpie jest na wyższym poziomie ? Z testu Kikiego wygląda na to że tak , ale chcę się upewnić .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
oczywiście że tak.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=38305
Jeśli Twój sygnał nie odbiega od średniej jakości sygnału rynkowego - to w najgorszym przypadku będzie Cię czekać z tej stacji taka jakość
059_P1140790.JPG


widać bardzo wyraźnie że możesz sięgać spokojnie po ten model bo w SD też gra extra.
 

malin1976

Member
Dzięki Kiki za odpowiedź . Poczekam jeszcze na test Samsunga B650 i wybiorę lepszy . Myślałem jeszcze o Panasonic G10 ale mało jest o nim informacji . Na dziś brałbym Sharpa bo test jaki zrobiliście przekonał mnie że to dobry telewizor za dobrą cenę .
 

rudy

New member
Jakość rzeczywiście dobra,ale czy nie razi zbyt nienaturalna różowość twarzy.Wydaje się ,że Sharp ma cały czas problem z kolorem różowym.Konkurencja radzi sobie z tym znacznie lepiej,co widać chociażby na fotografiach załączonych do testów Kikiego.Pozdrawiam.
 
Do góry