[SHARP] LC37DH65 Dziwne buczenie.

pierkas

New member
Witam serdecznie.
Telewizor LC37DH65E kupiony miesiąc temu, do tej pory sprawował mi się świetnie. Wczoraj wieczorem zauważyłem dziwne bzyczenie pochodzące jakby z lewej strony odbiornika. Zacząłem sprawdzać wszystkie ustawienia i doszedlem do wniosku, że nasila się, kiedy podswietlenie ustawi się w okolicach minimum lub maksimum skali.
Czy to coś poważnego i czy warto z tym iść do serwisu.
 

neo2neo3

New member
na serwis sharpa nie ma co narzekać w porównaniu z innymi działa znakomicie nie przejmuj sie jak cos jest walniete to napewno naprawią a jak sie nie da to wymienią pudło na nowe:)
 

pierkas

New member
Wczoraj wieczorem przyjechał "serwisant" i nawet nie chciał sprawdzić co się dzieje z odbiornikiem, od razu zapakował telewizor do pudla i zabrał.
Dziś dzwonili z serwisu że oni żadnej usterki nie widzą inie słyszą. Powiedziałem że buczenie nasila się kiedy zmienia się ustawienia podświetlenia w granicach początku i końca skali, to on na to że kazdy telewizor wydziela jakieś dzwięki i to normalne. Najbardziej rozbawiła mnie odpowiedż serwisanta że ustawień w menu nie powinno się zmieniać. Po kilkuminutowej wymianie zdań telewizor zostaje w serwisie na testach, a serwis ma sie skonsultować z Centrum Sharp.
Pozdrawiam.
 
Do góry