nierowne podswietlenie

marpas76

New member
witam,
pojawil sie taki problem w d65e,po wlaczeniu tv widac ze matryca jest nierowno podswietlona w rogach po ok 30min pracy tv przeswietlenia te znikaja, czy reklamowac tv czy jest to wada?czy inni uzytkownicy tego modelu tez sie z takim objawem spotkali?
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Kirdan

New member
Co prawda posiadam inny model Sharpa ale u mnie nic takiego nie ma.
Jak napisałeś - problem "pojawił się" więc wnioskuję że wcześniej tego nie było. Na twoim miejscu zadzwoniłbym na infolinię i dowiedział się o tym czegoś więcej a potem prawdopodobnie oddał na reklamację :)
 

Krotek

New member
marpas76 napisał:
witam,
pojawil sie taki problem w d65e,po wlaczeniu tv widac ze matryca jest nierowno podswietlona w rogach po ok 30min pracy tv przeswietlenia te znikaja, czy reklamowac tv czy jest to wada?czy inni uzytkownicy tego modelu tez sie z takim objawem spotkali?
Pozdrawiam

Jest to wada. Mialem podobny problem z innym modelem. Telewizor zostal wymieniony na nowy w ramach gwarancji :)
 

marpas76

New member
Krotek napisał:
Jest to wada. Mialem podobny problem z innym modelem. Telewizor zostal wymieniony na nowy w ramach gwarancji :)
moj

moj tez zostal wymieniony,wzialem nowy taki sam ze sklepu i tez sa lekkie poswiaty w rogach ale znikaja po ok 20min. czy to normalne?
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Ludzie - cieszcie się że w waszych egzemplarzach chmurki (cieszcie się bardziej że tylko w rogach) znikają po rozgrzaniu panelu a nie właśnie się pojawiają. Na setki lcd przeróżnych firm jakie widziałem, tylko kilka sztuk miało równe podświetlenie. Ja kiedyś na sonym d3000 miałem chmurki układające się w kształt orła na całym ekranie (zamieszczałem na tym forum kiedyś fotki) albo jeszcze gorszego lg lub całą gamę innych tv z chmurkami. Wniosek jest taki- jeśli nie jest to bardzo widoczne to lepiej nie wymieniać bo na 95% trafimy na taki sam lub gorszy. Pozdrawiam.
 

bogaty

New member
Bez reklam
W tym modelu jest tak że gdy np wieczorem włączam TV nie ma czegoś takiego podświetlenie jest równomierne i jest super, ale gdy wyłączy sie TV i włączy po 10 min to widać w rogach jaśniejsze miejsca które znikają po 10 min wiec nie ma co ryczeć tak jest z lcd.
 

chilihead

New member
A mi w Sharpie D44 w prawym górnym i lewym dolnym rogu pojawiają się chmurki, które mocniej zauważalne są, ale dopiero jak tv "pochodzi". Czy w tych Sharpach d44 też zdarzają się nierówno podświetlone matryce?
 
Ostatnia edycja:

sqallpl

New member
Kupilem nowego DH77E 42 cale i mam nierowne podswietlanie. W rogach sa placki bardziej podswietlone i da sie zauwazyc poziome pasy w nocy.
 

marpas76

New member
marpas76 napisał:
moj

moj tez zostal wymieniony,wzialem nowy taki sam ze sklepu i tez sa lekkie poswiaty w rogach ale znikaja po ok 20min. czy to normalne?

oddalem do sklepu,pieniazki zwrocone,(chyba ze cala seria w mm byla wadliwa)ogolnie tv super polecam,tylko te podwiaty w rogach:(, w mediamarkt super obsluga co do zwrotu wymiany bez zadnych problemow wielki + dla obslugi mm w gdansku
 
Do góry