co mam kupić , pilne zanim się żona nie rozmyśli

kozioł

New member
Witam ,

namówiłem żonę na zmianę TV , i muszę coś szybko wybrać tylko nie wiem , co , mam 2700 do wydania , a TV chcę 40" lub 42 , może być więszy ale z te kasę chyba nic innego nie dostane

nie musi być fullhd (mam tuner SD dbox2 philipsa, cyfrę+, oraz DVD samsunga z wyjściem HDMI ) , ale dobrze by miał wejście vga.(często pod obecny TV podpinam laptopa)

Możecie cos polecić ?,

zatstanawiam się nad trzema tv.
1) SHARP 42SB55 -cena 2500zł
2)SAMSUNG LE 40A536-cena 2400 zł
3)LG 42LG5000-CEDNA 2500 zł ,

a może są lepsze telewizory w tych cenach , np nie full hd ?

dziękuję ślicznie za pomoc

pozdrawiam
 

kozioł

New member
nie , ja się plazmy boję , jakies wypalanie , itd, nie mam na to czasu. A jak mówiełem nie chodzi mi o jakiś nie wiadomo jaki TV , z 50 00 tyś , bo po co? , skoro nie mam źródła HD , a czy ktoś może polecić jakiś z tych modeli co podałem ,

pozdrawiam.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
poczytaj dokladnie tematy na forum poswiecone wyborze TV ! za 3 tys w tym rozmiarze dobra plazme kupisz LCD nie ma szansy.... a wypalanie..... tak i plazma wycieka z ekranu i wybuchaja i pradu biora milion watt....
 

kozioł

New member
przecież mówiełem że nie chcę plazmy , mam pokój mocno nasloneczniony ,a jak sie poczyta o wypalaniu plazm na tym forum , to traci się chęć na jej zakup , cytuję"Nie ma sie co czarowac wypalnie na plazmach jest i tyle! to że komus jeszcze sie jakieś logo nie wypaliło to niech sie cieszy i niech nie zakłada że mu sie nie wypali bo sie może za pare dni lub tygodni mocno zdziwić!!! "

mam w domu jednego LCD-ka od kilku lat , i gra od rana do wieczora , i żaden znaczek się na nim nie wypalił.

kiki na tym forum polecał SHARP 42SB55 , i chyba tego wezmę.

pozdrawiam
 

a4tech

New member
Pamiętaj tylko, że ten model nie posiada dekodera MPEG4 !!!
Ale jeżeli nie zależy Ci na naziemnej cyfrowej, to nie ma to znaczenia...

Pozdro.
 
Do góry