Sharp głównie do PS3

ssslukasss

New member
Witam mam do Was gorącą prośbę o poradę potrzebuje sharpa do PS3. Odległość moja do tv będzie wynosić 3 metry, będę urzędował w różnych porach w dzień jak i w nocy. Na oku mam
SHARP LC 37DH65E - 37" LCD TV
lub
SHARP LC-32DH65E - 32" LCD TV
Których z nich nie będzie rozmazywał przy wartkiej akacji.
Dziękuje i pozdrawiam
 

a4tech

New member
@Marcin_gps

Chyba nie wiesz o czym piszesz :hmm:

Kąty rewelacja - dużo lepsze niż XL2E :D
Kolory żywe, płynność poprawna mimo braku "cudownej" technologi 100Hz :p
Czerń jak na LCD naprawdę dobra.
A przy grach z PC, super płynność i poprawne wyświetlanie detali...

Konsoli nie posiadam, więc się nie wypowiem ;)

@ssslukasss
Przy 3-ech metrach minimum 37-ka !!!
Ja mam 2.80m i jest na styk...


Pozdro.
 
Ostatnia edycja:

drosophilia

Active member
Bez reklam
a gdzie to widziales????(chodzi o wyprane kolory) w markecie typu MM, czy u kolegi z odpowiednio skalibrowanym LCD?
jesli chodzi o katy, to wiadomo, w koncu to LCD, taka wada tej technologi (wyjatek Panasonic z panelami IPS alpha)
P. S. Moje JVC, juz ponad 2-letnie nie rozmazuje w zadnej grze, wiec tym bardziej nowsze Sharp'y sa tego pozbawione
 

z3

New member
Bez reklam
Człowieku, stajesz się już żenujący z tymi reklamami funaia, kupiłeś sobie to fajnie, ale nawet nie umiesz przeczytać tematu?

Sharp głównie do PS3

Kolega chce kupić tv Sharp, a ty wyjezdzasz z funai. Oczywiście pomijając to, że ten tv jest ogólnie słaby a przeciętny jeżeli weźmiemy stosunek jakości do ceny.

Kolego ssslukasssr przejdź się do jakiegoś specjalistycznego sklepu z konsolą poproś o pilota i sprzwdź czy wybrany tv Ci odpowiada.

P.S. Oglądasz tv w markecie i potem polecasz innym czy to jest dobry tv? Nie mam pytań.
 

ktp

New member
Ja mam sharpa 42x20E i PS3 i muszę powiedzieć, że ogląda się to całkiem przyjemnie - smużenia brak obraz płynny, kolory ładne. Po przejściu z tv na monitor iiyamy full hd stwierdziłem, że na tv o niebo lepiej. Jeśli chodzi o konsole to raczej najbardziej liczy się wielkość tv. Proponuje pomyśleć raczej o 42" bo 32" to do konsoli zdecydowanie za mało.
 

Kirdan

New member
Sharpa LC42DH77E podłączyłem pod PS3 dzisiaj i myślałem że szczęki na poprzednie miejsce nie dopasuję. 3m od LCDka to obraz po prostu ŻYJE. Rozpracowuję w tej chwili Metal Gear Solid 4 i nie mogę się wprost nacieszyć (Oczywiście gra przez kabel HDMI). Ponieważ specem od bawienia się ustawieniami nie jestem gram na seryjnym programie "GRA". Na "Dynamicznym Ustalonym" jest jeszcze lepiej tylko granie jest nieco bardziej męczące bo maksymalne świecenie męczy szybciej oczy. Tyle mogę ci powiedzieć o moim modelu ale nie sądze żeby te troszkę starsze były jakoś zdecydowanie gorsze.
 
Do góry