Czy dobrze zrobilem?

snajper45

New member
Witam wlasnie zakupilem sharpa 32x20e przed tem chcialem kupic 32d65 I nie wiem czy dobrze zrobilem ze kupilem tamten ale pan ze sklepu mi go polecal dalem za niego 1700zl czy dobrze zrobilem ?
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witaj.
Jeśli napiszę, że źle zrobiłeś to co dalej zrobisz ?
Po co ten wątek ?
Obraz Ci odpowiada ?
 

snajper45

New member
no chce wiedziec czy dobrze zrobilem tamten model tez nie ma mpeg4 tylko zauwazylem ze kontrast ma wiekszy 20000a moj cyba 10000 chodzi mi o to czy zrobilem blad czy dobrzei czy zauwazyl bym roznice pomiedzy tym kontranstem?
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Snajper45 ... nie ulegaj cyferkomanii :D
Tamten ma 20000 a Twój "chyba 10000".
Nawet dobrze nie wiesz i się tym przejmujesz.
Rożnicy nie zauważysz, zwłaszcza teraz.
Daj spokój. Zrobiłeś DOBRZE, ale zawsze można zrobić lepiej ;)
Oglądaj i ciesz się obrazem.
 

Marek27BB

New member
kicha

Stary ale dałes plame, kicha na maxa!!!DH65E ma tuner MPEG4 i lepiej świeci, ma 10 bitową matrycę a X 20 ma 8 chyba. DH65E nowszym modelem jest. leć do sklepu i proś sprzedawce o wymianę.....
 

Marek27BB

New member
różnica miedzy D65E a DH65E jest taka ze ten drugi ma tuner MPEG4. a reszta jest ta sama. i tak jest lepszy od X20E. miałem oba testowane w sali gdzie testują sprzęt Hi-Fi wybrał bym D65E.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli pytasz o dane techniczne - to porównaj:
http://www.sharp.eu/cps/rde/xchg/SID-0A0A4384-6BE06936/pl/hs.xsl/18_18035_39393833_PLK_HTML.htm
http://www.sharp.eu/cps/rde/xchg/SID-0A0A4384-6BE06936/pl/hs.xsl/169_18051_3233373236_PLK_HTML.htm

Jeśli pytasz o testy i wrażenia :
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=32130
050_P1100710.JPG


http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19520

Jeśli kupiłeś i jesteś zadowolony - to najważniejsze. I nie doszukuj się
różnic . Szkoda czasu.
Ciesz się z zakupu.
Model X 20 w klasie cenowej należał do czołówki.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Dobrze zrobiles, model ktory kupiles jest swietny wiec nie wiem po co zadreczac sie pytaniami "czy aby inny model nie jest lepszy".
 

a4tech

New member
@snajper45


Posłuchaj Kolegów...
Dokonałeś "Rozsądnego Zakupu". --LINK-- :)

Najważniejsze żebyś był zadowolony. Wiadomo, że zawsze będą lepsze i droższe TV, ale przecież tak można bez końca ;)
TV ma Ci służyć i dobrze się sprawować. A marka Sharp w większości przypadków to gwarantuje :eek:k:

Osobiście również rozważałem zakup tego modelu tylko trochę większego.
No ale pojawił się świeży model DH65E i wygrał ze starszym bratem (X20E).
Pokonał również braci z rodziny XL8E, D65E, G20E. Modele Panasonic-a, JVC oraz Tośkę :p


Idąc Twoim obecnym tokiem myślenia...
To ja już powinienem być na siebie zły i walić baranka w ścianę ;)
Bo przecież Sharp wypuścił coś fajniejszego, nowszego i z czekoladą - model DH77 :D


Tak więc widzisz, nie tędy droga.
Niech twój nowy nabytek daje Ci jak najwięcej radości. A nie trosk i zmartwień.
Czego Ci szczerze życzę.


Pozdro.
 

tolek_88

New member
a ja jak tylko udało mi się przekonać żonę do zakupu TV wsiadłem w auto i pojechałem do sklepu, skąd wyjechałem z TV który mi się w danej chwili najbardziej podobał w moim zasięgu cenowym. I od tego czasu gapie się w tv a nie w parametry innych tv. Tobie też tak radze. Fajnie się ogląda? Fajnie. No to po co zbierać teraz piankę z wiadomo czego?
 

a4tech

New member
@snajper45


Oj szukasz dziury w całym... :)

Przecież Kolega @Kiki podał Ci linki...



Różnice:

Oczywiście wygląd :)
D65E ma dodakowo gniazdo USB (prawy bok obudowy)...
Dzięki któremu to mogłbyś zrobić pokaz slajdów (wraz z muzyką w tle), ze zdjęć nagranych w pamięci USB
(Pen, karta pamięci + czytnik, inne) podłączanej bezpośrednio do telewizora.
Jak również słuchać muzyki w formacie MP3, również z pamięci przenośnych.

Ta druga możliwość, to super sprawa dla ludzi co nie posiadają stacjonarnego odwarzacza, potrafiącego czytać pliki MP3 :eek:k:
Takie rozwiązanie + połączenie TV pod wzmak (ampli), daje grajka pełną gębą, w dodatku sterowanego wspólnym pilotem (matryce w tym czasie można wygasić) :D

Kolejna różnica na korzyść D65E, to tryb "Quick Start".
Nie wiem jak z dekoderem audio w X20E ale D65E posiada dekoder Dolby Digital.

Następna różnica jest taka, że 32X20E waży 18kg a D65E tylko 13,5kg (inne wymiary).
Inny jest również system mocowania TV na ścianie.
W X20E to VESA 300x300, natomiast w D65E to 200x200 - inne rozstawy śrub = inne uchwyty ścienne.


Z kolei D65E nie ma systemu RGB+ a X20E go ma :)



Lepiej się teraz czujesz ??? ;)
I jaka decyzja w związku z tym ???



Pozdro.
 
Ostatnia edycja:

snajper45

New member
Ok dziękuję wam za pomoc to najlepsze forum na świecie :) a matryca i elektronika w X20e jest taka sama jak w d65e (chodzi mi o wyświetlanie obrazu czy jest lepszy czy gorszy?)
 

mastersound

New member
snajper45 mam sharpa 32x20e od pół roku od tego czasu trochę potaniał:rolleyes: ale nie myślę że model d65 jest w czymś od niego lepszy a nawet powiem że mi osobiście podoba się bardziej x20 ze względu na wygląd który jest wyczesany a ten d65 to mam wrażenie jak by to był model już oszczędnąściowy wykonany skoro nawet waga jest inna a kontrast ma większy dynamiczny.Konia z rzędem temu co zobaczy tą różnicę:grin:
 

snajper45

New member
a4tech napisał:
@snajper45
Z kolei D65E nie ma systemu RGB+ a X20E go ma :)
Pozdro.
A to dużo daje ? widzę że różnice są nie duże ale jak z matrycą i elektroniką ?? aha i ten kontrast tam jest większy ale ponoć trudno to jest zauważalne prawda ??
 

a4tech

New member
RGB+ "Podświetlenie panelu o czterech, zamiast trzech, kolorach podstawowych – dodanie szkarłatu umożliwia wyświetlanie wyjątkowo naturalnych odcieni."

A czy dużo daje... Odczucie subiektywne :D
 
Do góry