Sharp 32RD8E i problem z podłączeniem PC

Rhylfein

New member
Witam wszystkich,

zdecydowałem się na założenie nowego wątku bo obawiam się, że mój problem już nie będzie zauważany w wątku dotyczącym opinii o użytkowaniu ww tv. Ale do rzeczy

Kilka dni temu zakupiłem TV, podłączyłem pod sygnał analog i działa naprawdę bardzo fajnie. Nie mogę narzekać na jakość obrazu. Wczoraj podłączyłem PC...no i są problemy. Generalnie obraz jest bardzo przejrzysty i naprawdę ładny...ale mruga...tzn nie jestem fachowcem a i to nie jest fachowe określenie, ale TV zachowuje się troszkę jak stare biurowe monitory CRT...tak jakbym miał jakiś problem z odświeżaniem...

TV podłączyłem do karty Radeon Sapphire X1950XT...jako że karta ma tylko wyjścia DVI, użyłem analogowego kabla D-Sub z dołączoną do karty przejściówką DVI -> D-Sub...

Nie liczę, że ktoś mający taką sama kartę miał akurat taki sam problem bo to byłoby zbyt piękne :) ale może ktoś wie co z tym zrobić? Sterowniki do karty są najnowsze...czy to problem kompatybilności karty z TV? Na ten moment niestety nie mam jak pożyczyć innej żeby się przekonać, ale może ktoś coś wie na ten temat :)

Z góry wielkie dzięki za pomoc!
 

keruk_r

New member
Witam! Ogólnie mogę powiedzieć że miałem problem w podobnym stylu. Próbowałem oglądać filmy na 32rd8e przez wejście VGA, obraz wyglądał w miarę ale filmów nie dało się oglądać, straszne opóźnienia były ale po podłączeniu laptopa przez HDMI wszystko jest w porządku.
 
Do góry