SAMSUNG LE46A756 vs SHARP LC-46XL2

rudy

New member
Dla mnie lepszym tv jest samsung.Lepsze parametry,nowszy model, itd...... Osobiście dołożyłbym 300zł i kupił LE46A786 z podświetleniem Led .Pozdrawiam.
 

mrowa65

New member
Moje warunki:
Jakie masz warunki ? – 5,7m x 4,8m
Preferowana wielkość matrycy ? – 46-52 cale
Preferowane marki ? - ma być dobry i musi mieć fajny design.
Jaki sygnał ? – Obecnie telewizja na kartę w najbliższej przyszłości telewizja "N"
Jaka odległość od ekranu ? - 3,5-4,5m
Jakie urządzenia do podłączenia ? - "N" recorder, DVD, PS-3 w przyszłości
Jaka klasa cenowa ? – 4000-7000zł ale czym mniej tym lepiej
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy ? - popołudnia i wieczory
Jakie masz nasłonecznienie pokoju ? – Pokój jasny, b. duże okno za plecami TV oraz mniejsze z jego prawej strony ,okiennice w oknach
Ile osób zasiada przed telewizorem ? – 1- 4
Czy siedzisz na wprost telewizora czy również z boku ? - na wprost przy 4 osobach również z boku
Jaki masz ulubiony program ? – obecnie TVN , TVN turbo , TVN24
Oglądasz przy włączonym świetle czy bez światła ? - lampka nad głową
Jaki masz telewizor ? – THOMSON 32 cale CRT 100 Hz panorama
Czy ma być HD Ready czy Full HD ? – Full HD,.100 Hz
Ma stać czy wisieć ? - stać
Co Cię wkurza w telewizorach ? - jeśli je słychać jak pracują, psucie, słaby obraz, zużycie energii

Obecny TV ma niespełna 3 lata, ten nowy chciałbym aby posłużył mi przynajmniej 5-6 lat.
Z góry dziękuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam !!!
 

mateo2121

New member
Bez reklam
Hmmm jeśli nie pzreszkadza CI ze Sharp jest ciut starszym modelem i także jego długie przełączanie kanałów to zdecydowanie ja bym postawił na Sharpa!!
Bardzo dobrze radzi sobie z kazdym sygnałem(nawet tym najsłabszym) no i jego jakość wykonania jest dużo większa niz Samsunga....
 

mrowa65

New member
Proszę Was o rozwiązanie mojego dylematu co wybrać:
SHARP LC-52XL2 czy SONY KDL-52W4000
Warunki jak wyżej.
 

mateo2121

New member
Bez reklam
Ja na Twoim miejscu wybrałbym Sharpa bo na pewno ma lepszą jakość obrazu dzięki m.in. 100Hz których Sony nie posiada...

Jeśli chodzi o przełączanie kanałów to jeśli posiadasz jakiś tuner TV np "n" czy polsatu czy cyfry to kanały przełaczają sie normalnie jak w innych TV...
 
Do góry