Nowy Sharp 52DH65E padł...

marciner

New member
No właśnie, dziś dostarczony, działał może ze 4 godziny i padł. Wszytko było w porządku i nagle bezpieczniki na obwodzie gdzie włączony był TV wywaliły. Odłączyłem go od gniazdka, załączyłem bezpiecznik, podłączyłem do gniazdka i co?? NIC!! TV zdechł, nie reaguje na przycisk włączenia. Miał ktoś taki przypadek z Sharpem?
Jutro oddaję go z powrotem do sklepu, ale jak pomyślę, że teraz muszę czekać, gwarancja, naprawa, itd to szlag mnie trafia.

Co najlepsze, to jest to druga moja przygoda z TV Sharp, który jest uszkodzony (ze wszystkich dwóch, które miałem). Poprzednio nawet nie wyniosłem ze sklepu, kazałem najpierw sprawdzić i okazało się, że jest uszkodzony.

Ehh, a miało być tak pięknie...
 

d3tr0

New member
Jak oddasz do sklepu a nie mineło 7dni od zakupu to nie idzie na gwarancje.
Sklep od ręki wymienia na nowy.
 

a4tech

New member
@marciner


Może był za zimny (nie odtajał) zanim go podłączyłeś do prądu :confused: :confused: :confused:
W końcu to tylko delikatna elektronika ;)

Co do GW. to Kolega @d3tr0 ma chyba racje :)


ps. nie strasz, nie strasz... :p
 

skylla1

Member
Bez reklam
Zależy który sklep kolego. Jedne wymieniają 3 dni inne 7, ale z reguły nie wymienią jak tylko zapłacisz, nawet nie musisz wyjść ze sklepu...
 

a4tech

New member
@skylla1

Ja na swój nawet nie mam jeszcze podbitej gwarancji (mineły dwa miechy). Cały czas testuję :D
Jakby chcialy jakieś martwe piksele się pojawić czy coś w tym stylu...

Podstawa to dobry sprzedawca z którym można się odpowiednio dogadać ;)


ps. Pozdrowienia dla Pana Adama z Corab-u :)
 

marciner

New member
Sprzedawca gwarancję podbił, ale przy mojej propozycji sprawdzenia telewizora powiedział, żebym się nie martwił, jakby co ma druki gwarancji sharpa in blanco.
Zobaczymy jutro, może ochłonę i będę z nim rozmawiał spokojnie :twisted:
 

a4tech

New member
Będzie dobrze. Nie masz się co martwić na zapas...


Rozumiem, że próbowałeś odłączyć TV-ka na dłuższy czas od źródła prądu ???

I oczywiście włączyć go przyciskiem na obudowie ???
Zdajesz sobie sprawę, że pilot w tej sytuacji nie zadziała... ??? :)
 
Ostatnia edycja:

marciner

New member
a4tech napisał:
Rozumiem, że próbowałeś odłączyć TV-ka na dłuższy czas od źródła prądu ???

I oczywiście włączyć go przyciskiem na obudowie ???
Zdajesz sobie sprawę, że pilot w tej sytuacji nie zadziała... ??? :)
Rozumiem, że są to pytania retoryczne? :p
 

marciner

New member
kiki napisał:
wymienią Ci bez problemów.
Możliwe że za wcześnie włączyłeś :(
Raczej nie za wcześnie, bo przywiozłem go do domu około 14, a uruchomiłem o 18. Przez 4 godziny chyba zdążył się zaaklimatyzować...
 

marciner

New member
Zdaje się, że sprawa będzie miała pozytywny koniec: jutro oddaję uszkodzony telewizor, dostaję nowy. Są jednak porządni sprzedawcy.

Morał dla mnie: nigdy więcej sharpa :fool:
 

marciner

New member
Fakt, biorę sharpa, ale chciałem teraz zamienić na philipsa. Niestety nie mają odpowiedniego modelu w podobnej cenie...
 
Do góry