Sharp LC-32DH77E 32/37/42/46/52 - wszystko o serii DH 77

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp wprowadza prawdziwego następcę serii XL2 i XL8
Seria nazywa się DH77.
Modele przewidywane to 32/37/42/46/52"

36895_img_P_LC32DH77_schraeg_ISOv2_K677436.jpg


LC-32DH77E
  • Przekątna ekranu 32 cale (80 cm)
  • Panel o pełnej rozdzielczości HD (1920 x 1080)
  • Tuner HD DVB-T MPEG2/MPEG4 H.264
  • Kontrast dynamiczny 30,000:1
  • 3 wejścia HDMI
  • 10-bitowe przetwarzanie sygnału
  • Funkcja pokazu slajdów ze zdjęć nagranych w pamięci USB podłączanej bezpośrednio do telewizora
  • Tryb Quick Start

36895_logo_FullHD_1080P.jpg
36895_logo_dvb_blue_37px.jpg
36895_logo_slim-line-design_37px.jpg
36895_blank.gif


http://www.sharp.eu/cps/rde/xchg/SID-0A0A4384-78EAA8C2/pl/hs.xsl/18_18035_3336383935_PLK_HTML.htm - Dane techniczne .
 

a4tech

New member
MNIAM, MNIAM, MNIAM... Fajny kąsek może z nich być :)


@Kiki, masz może namiar na szczegółowe zdjęcia tych modeli ???


Szkoda tylko, że nie zagrają już tak smacznie jak KULTOWE XL2E :???: :(
Dlaczego wycieli tak dobre (soczyste) przetworniki audio :confused: :confused: :confused:
 

pawelbrz

New member
Przejrzałem stronę sharpa, ściągnąłem instrukcję i okazuje się, że sharp nie przewiduje tego modelu w rozmiarze 37cali...
 

lucas0

New member
Czy ten LCD będzie się dużo różnił od xl8e ? Czy oprócz wbudowanego tunera można liczyć na poprawę wyświetlania obrazu, płynności etc. Pytam bo nie wiem czy warto czekać na niego czy zakupić xl8e, gdy mpeg4 nie ma dla mnie większego znaczenia. Z drugiej strony może spadną ceny xl8e kiedy dh77e wejdzie do sprzedaży.
 

markel06

New member
hmm jakiś wielkich zmian nie widać tylko kontrast niby większy
ciekawe czy będzie jakaś różnica czy tylko małketing

swoją drogą od kiedy jest model 32DH66E :niewiem:
czy to DH65E w innej obudowie bo na to mi wygląda

Pozdro
 

martinezkmicic

New member
Info z Sharpa

Nastepca modelu XL2e i modelu XL8E bedzie model DH77E.

Podstawowa róznice do poprzedniej serii:
- wieksze kontrasty,
- wbudowany dekoder DVB-T MPE4,
- wbudowany port USB - przeglądanie zdjęć i odtwarzanie mp3.

W tym miesiącu wchodzi 32 cale (ok połowy miesiąca), w przyszlym 42 cale
i
w połowie marca 46 i 52 cale.

To jest info jakie uzyskałem z sharpa

W topmarkecie jest 32 ale bez ceny hehe ale jazda.
 
Ostatnia edycja:

pik78

New member
Jak ktoś go zobaczy na żywo, niech napisze proszę czy ma matową obudowę czy świecącą (tzw. piano black) - chodzi o 42"
 

bady87

Member
cena dh 77 e

Witam.Cena sharpa 32-dh77e 3.500 zl w sklepie Certus media a propo ceny istny kosmos ich z ta cena chyba pogielo
 

pawelbrz

New member
Spokojnie, podejrzewam, że dystrybutor sharpa nie podał jeszcze swoich cen za ten model, stąd w niektórych sklepach są podane takie wysokie, na nowy model 32dh66 też widziałem w jakimś sklepie cenę 3500 a będzie kosztował pewnie z 1000 mniej. Jestem prawie pewien, że jak by zapytać w tych sklepach o możliwość zakupu tych modeli, uzyskało by się odpowiedź, że brak na "stanie" i trzeba poczekać.
 

pik78

New member
pawelbrz napisał:
Spokojnie, podejrzewam, że dystrybutor sharpa nie podał jeszcze swoich cen za ten model, stąd w niektórych sklepach są podane takie wysokie, na nowy model 32dh66 też widziałem w jakimś sklepie cenę 3500 a będzie kosztował pewnie z 1000 mniej. Jestem prawie pewien, że jak by zapytać w tych sklepach o możliwość zakupu tych modeli, uzyskało by się odpowiedź, że brak na "stanie" i trzeba poczekać.

Tak się składa że certus media to akurat dystrybutor sharpa, więc Twoje podejrzenia że dystrybutor nie podał cen są chybione. A w jakich innych sklepach widziałeś te telewizory, bo ja nigdzie indziej niż w certusmedia jeszcze nie znalazłem?
 
Ostatnia edycja:

martinezkmicic

New member
Oj ta cena jest bardzo sugerowana

Panowie proszę się nie kłucić ku woli wyjaśnienia sprawy napisałem do sharpa o to i info:
Szanowny Panie! Dziekujemy za Pana zapytanie E-Mailowe. Jezeli chodzi o ceny tego modelu, jeszcze nie posiadamy cennika, nawet ceny sugerowanej.
Więc sklep wybiega chyba sporo w przyszłość z tą ceną 3500 zł za 32. Pozatym cena może być realna według mnie bo w końcu nasza waluta jest teraz słabiutka, więc z zakupami proponuje wstrzymać się do połowy roku wtedy będzie odbicie złotówy i zobaczycie jak wszystko ruszy w dół. Pozatym sprawdziłem opis w tym certus media i jest tam tuner DVB-S/DVB-C których niema ten telewizor.
 
Ostatnia edycja:

pik78

New member
martinezkmicic napisał:
Panowie proszę się nie kłucić ku woli wyjaśnienia sprawy napisałem do sharpa o to i info:
Szanowny Panie! Dziekujemy za Pana zapytanie E-Mailowe. Jezeli chodzi o ceny tego modelu, jeszcze nie posiadamy cennika, nawet ceny sugerowanej.
Więc sklep wybiega chyba sporo w przyszłość z tą ceną 3500 zł za 32. Pozatym cena może być realna według mnie bo w końcu nasza waluta jest teraz słabiutka, więc z zakupami proponuje wstrzymać się do połowy roku wtedy będzie odbicie złotówy i zobaczycie jak wszystko ruszy w dół. Pozatym sprawdziłem opis w tym certus media i jest tam tuner DVB-S/DVB-C których niema ten telewizor.

To znaczy że co? Nie ma mpeg4?
 

martinezkmicic

New member
Nie chodzi tutaj o mpeg4 tylko o tuner satelitarny czyli component np. A tak pozatym chodzi tu tylko o tą niezgodność parametrów ze stroną sharpa i to wszystko nic więcej. Tuner HD DVB-T MPEG2/MPEG4 H.264 posiada oczywiście.
 
Ostatnia edycja:

martinezkmicic

New member
W TopMarkecie cena 32DH77E zdziwiła mnie trochę ale wychodzi że to fakt kosztuje on tam 2599 zł. Ciekawi mnie strasznie jak będą wyglądały ceny pozostałych telewizorów. Na początku marca wychodzi 42 a w połowie pozostałe 46 i 52.
 

pawelbrz

New member
Szkoda tylko, że nie będzie 37". Na pytanie w tej sprawie wysłane do sharpa brak odpowiedzi. Trochę tego nie rozumiem, 32", który jest moim zdaniem zbyt mały do czegokolwiek (no chyba, że do sypialni) jest a optymalnego do zwykłego codziennego pooglądania telewizji modelu 37" nie będzie. No ale w sumie to nie wiem, może tylko mnie się tak wydaje a zbytu na takie rozmiary nie było?
 
Do góry