Sharp LC 32D44 -----Czy ?

tiger1

New member
Witam na forum przeczytałem pozytywne wypowiedzi o telewizorze Sharp LC 32D44.Dzisiaj zamówiłem ten telewizor,ma być za jakieś dwa trzy dni.
Sprzedawca polecał mi w zamian podobno bardzo dobre i chętnie kupowane telewizory.
Samsung LE32A551
Samsung LE32A430
Panasonic TX-32LE8
Panasonic TX-32LX80
Panasonic TX-32LZD80
Zakupu Sharpa mogę jeszcze odmówić,czy ktoś może mi udzielić rady czy mam pozostać przy Sharpie, czy wybrać któryś z podanych przez sprzedawcę.
Mam sygnał analogowy,chcę kupić do niego jeszcze jakiś odtwarzacz lub nagrywarkę DVD i chciałbym mieć możliwie dobry obraz.Myślę że wymagania nie są zbyt wygórowane.Sprzedawca polecał też Samsung LE32A656 telewizor posiada Full HD.
A z kolei ja nie wiem do czego ten Full HD wykorzystać,
Sharp też posiada jakieś HD.
Z góry dziękuję osobom które się znają i zechcą poświęcić trochę czasu i udzielą mi porady.
Pozdrawiam.
 

markel06

New member
Full HD ma sens tylko gdy chcesz TV podłączyć od jakiejś konsoli lub do PCeta , normalnie do telewizji w ogóle ci się to nie przyda
co do wyboru to Panasy sa również dobre ale jak już to może kupił bym model LX85
Najlepiej było by porównac je w sklepie i ocenić samemu obraz w wygląd
POZDRO
 

tiger1

New member
Dzięki,dodam że nie jestem nastawiony typowo na Sharpa,sugeruję się tym że robiony w Japoni,i wypowiedziami o nim na forum.Chcę też żeby było automatyczne strojenie dzwięku,chodzi o reklamy,a Sharp posiada taką funkcję.Nie mogę porównać telewizorów ,kupuję go przez sklep internetowy.Cena do 2000 zł 32 cale ,większy nie wejdzie w segment.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

tiger1

New member
Witam byłem w MediaMark obejrzeć telewizory,niestety za dużo firm ,telewizory chyba niedostrojone ,skoro twarze jakby ktoś namalował akwarelami.Telewizor 100Hz akurat wywiad w telewizji,facetowi usta zamykały sie w podskokach.
Sklep odpada,mogę jedynie liczyć na wypowiedzi użytkowników LCD.
Czy w ogóle można kupić do 2000 jakiś w miarę dobry telewizor lcd z w miarę dobrymi głośnikami i resztą.
Sharp -słabe głośniki wysiadające przy dużych basach.Panasonic TX-32LX85 pilotem trzeba celować żeby przełączyć.
Ale wolę celować pilotem niż dokupić wzmacniacz żeby móc słuchać co mówią ,czy grają.
Tak że chyba za radą kolegi markel06 skuszę się na Panasonica TX-32LX85,skoro automatyczne strojenie to wielka lipa.

A może ktoś jeszcze doradzi jaki kupić, jest mi obojętne czy to będzie FulHD czy samo HD,pod samo HD też chyba mogę podłączyć komputer jakby zaszła taka potrzeba.

Pozdrawiam.
.
 

d3tr0

New member
ktoś nawciskał bajek z tym pilotem w Sharpach
ja jestem nim bardzo zadowolony jeśli chodzi o zmiane kanałów
można sie przyczepić tylko do jego kształtu dość nowoczesny design
miałem już kilka telewizorów począwszy od starego Sanyo po kilka Panasonika
żaden nie miał tak dobrze rozwiązanego przełaczania kanałów
celuje w ściane na przeciwko telewizora czy w sufit i kanały sie zmieniają
może zależy od modelu ale jeśli chodzi o D44 to sie postarali
 

tiger1

New member
W Sharpie chodzi o głośniki, o pilocie nic nie napisałem czy to prawda ,że w Sharpie słabo głośniki odtwarzają i przy większych basach mogą się uszkodzić.
 

d3tr0

New member
głośniki są płaskie, trzeba podbić tony by były w miare
na pewno nie są słabe bo 2x10W wystarcza zupełnie do telewizora
w monitorach np ASUS'a są 2x1W i to dopiero jest kiespkie nagłośnienie
ja mam ustawione po 10 w skali na 15 podbicia tonów i nie zamierzam zmieniać
telewizor chodzi tak miesiąc i nie ma problemów
komuś tam wysiadły i tym sie sugerować... zdecydowanie nie
 

tiger1

New member
Dzięki tak sądziłem 2x 10w to nie jest mało do zwykłego odtwarzania.Dzwonił do mnie znajomy i powiedział że jutro będą w sprzedaży.

SHARP LC 32B20

też w cenie do 1700 zł .
Co do jakości itd nic nie wie.Może ktoś wie coś na temat tych telewizorów.
 
Ostatnia edycja:
Do góry