sharp LC 32DH65E

1celejma

New member
Mam parę pytań dotyczących tego modelu : Po pierwsze może ktoś wreszcie mi podpowie w jaki sposób zmienić nazwę programu , np. z nazwy " polsat" na inną ! w poprzednim tv to było proste , a teraz w tym modelu , nawet korzystając z mało czytelnej instukcji nie potrafię tego zmienić !! w menu nie znalazłem nic takiego co by to umożliwiło . No i pytanie następne na czy polega wyciszenie głośności reklam w tym modelu ( ponoć ma on taką funkcję ) i też tego nie mogę znależć ! Może samo się wycisza ?????? I ostatnie pytanie od dnia zakupu tego telewizora tj od 3 dni zegar zaczął się spóżniać w około 0,5 min na dobę ! Czy jest gdzieś możliwość skorygowania czasu wyświetlanej godziny ??? Wiem że można tą funkcję wyłączyć , ale nie o to chodzi , po prostu ma działać dobrze !!!!! Proszę pomóżcie !!!!!
 

d3tr0

New member
a nie ma tak jak w innych sharpach ze zmiana nazwy programu ?
menu/ustawienia/konfig. programow (PIN)/dostosowanie reczne/wybierz kanal do zmiany/nazwa
do wyrownania poziomu reklam to Auto glos powinien byc w menu/dzwiek
 
Ostatnia edycja:

a4tech

New member
@1celejma


Dokładnie to tak:
Edycja nazwy kanału.

Menu->Ustawienia programów->ustawienia w trybie analogowym (ew. cyfrowym)->dostosowanie ręczne.

Wybierz kanał do edycji ->Nazwa i edytuj :) - instrukcja str. 28 ;)


Wyciszenie głośności reklam.

Menu->Opcja->Aut. siła głosu (Wł.) - instrukcja str. 31 ;)

Pamiętaj o tym, aby ta funkcja działała poprawnie, nadawca oprócz obrazu i dźwięku musi również wysyłać odpowiednie dane.
A z tym z reguły jest kiszka :(


Coś kiepsko studiowałeś instrukcję swego TV :twisted:

I nie pisz proszę, że instrukcja do tych modeli Sharp-a jest "mało czytelna" bo herezje wypisujesz :p
Oby wszyscy producenci dawali takie instrukcje do swoich urządzeń :eek:k:


Pozdro.


ps. co do zegara. Dane o aktualnym czasie pobierane są z teletextu.
Zależy na jakim kanale masz ustawiony TV.
Zwróc również uwagę, że na niektórych programach np. SAT nie ma teletextu i godz. jest w wtedy z kosmosu ;)

I jeszcze jedno. Strzeż się MODA ;)
 
Ostatnia edycja:

1celejma

New member
dzięki za naukę

Dziękuję za podpowiedzi !! Faktycznie chyba zle czytałem instrukcję !! Teraz wszystko gra !! A co to znaczy : strzeż się "MODA" ????? :confused: Jeszcze jedno pytanie - czy są jakieś sharpy 26" z mpeg4 i tunerem cyfrowej tv naziemnej ?? muszę synowi kupić i nie wiem co wybrać !! Sony są za drogie !! Pozdrowienia !!!!
 

d3tr0

New member
1celejma napisał:
A co to znaczy : strzeż się "MODA" ?????


że temat mogłeś rozwiązać sam i poszukać, MOD może ten temat zablokować i dać ci ostrzeżenie za to
a poza tym dublujesz pytania w tematach więc tym bardziej strzeż się "MODA" :)
 
Do góry