LC-37D65E vs. LC-37D44E

zasiu

New member
Witam,

Zastanawiam się nad wyborem LCD 37". Wymagań nie mam chyba dużych - TV używany będzie do analogowej kablówki (Aster) i oglądania filmów DVD. D65E ma niby fullHD, nie jest to u mnie absolutnie kryterium wyboru. Chodzi mi bardziej o to, czy dokładając te parę stów do D65E uniknę problemów D44E - długiego włączania się telewizora i długich czasów przełączania kanałów. Niestety nie natknąłem się jeszcze na oba modele w jednym sklepie i nie miałem szans porównać bezpośrednio.

Wszelkie rady mile widziane:))

pozdr
zasiu
 

d3tr0

New member
Przełączanie kanałów wcale nie jest długie, nikt nie bierze pod uwage że w obecnych telewizorach zmiana wygląda w ten sposób że wciskasz 1 klawisz (telewizor czeka chwile aż wcisniesz kolejną, bo może akurat chcesz 11 kanał). Dlatego ta zmiana trwa chwile. Wystarczy porównać zmiany kanałów numerycznych ze zmianami góra-dół gdzie od razu jest następny kanał - tam jest o wiele szybciej bez czekania.
 

jacob85

New member
załamują mnie kolory obecnych TV, mam srebrnego Sony serii S sprzed 1 roku i okazuje się, że po 1 miesięcu 0 brudu, w przypadku błyszczącego samsunga (który stoi w sypilani) masakra, widać dosłownie wszystko. Wracając do tematu ja brałbym d44 tylko ze względu na kolor;]
 
Do góry