Sharp 37xl8e

Michał6109

New member
Planuje kupć nowy telewizor max 37 cali z najlepszą jakością obrazu i chyba wybór padł na SHARP 37XL8E bo jest najdroższy ze wszystki tv 37-calowych na allegro ale nie wiem jak on gra bo nie mam możliwosci zobaczyć go w sklepach bo go nigdzie nie ma i moje najważniejsze pytanie jak gra obraz z bliska?? bo mam w domu już 37 lg kupionego za ok 5000tys 2 lata temu i gra brzydko obraz chropowaty tak samo u mojego kolegi na samsungu 40" z bliska obraz bardzo źle wygląda ale widziałem w sklepie JVC dwadziescia coś cali obraz był idealny czysty i chciałbym żeby ten Sharp też tak wyglądał nie chce pieniędzy wyrzucać w błoto a jeśli ten Sharp nie będzie miał dobrego obrazu to jaki lcd polecacie musi być 37 cali nie większy nie mniejszy .
 

a4tech

New member
Po kablu SCART "EURO" napewno.
HDMI i Component to już gorzej :(

"...tak samo na każdym lcd..." - to już inna bajka :)
Gdyby każda matyca i elektronika była taka sama to nie byłoby problemu z wyborem LCD, no może poza Design-em ;)
 
Ostatnia edycja:

Michał6109

New member
,

to czyli ten Sharp jest najlepszym wyborem ? sygnał jest dobry bo na moim tv daewoo de CRT 100hz gra bardzo czysto i dobrze tylko na LG 37" brzydko chropowato jakoś Tego Sharpa bede oglądał ok 4m odległosci i nie chce mieć tak jak na moim LG 37 lcd
 

StysieK

New member
Witam

Piszę troszkę na gorąco, ale...

Właśnie zainstalowałem sharpa 37xl8e.

Kupiłem go od Kiki wraz z kalibracją.
no i powiem że jest rewelacyjny...

nawet na sygnale analogowym (nie mam porównania z cyfrowym jak na razie)
daje sobie świetnie radę.

z DVD po złączu EURO też świetnie,
już się nie mogę doczekać jak podłączę go po HDMI.

będzie pewnie jeszcze, jeszcze lepiej.

Pozdrawiam
i polecam zakup u Kiki'ego i tego LCD.
 

wrc142

New member
Również polecam ten model !! Dość długo się zastanawiałem nad wyborem marki i modelu (ponad 6 m-cy). Pod uwagę brałem jeszcze Sony 37` lub Panasonica 37`. Ale nie żałuję wyboru i braku kompatybilności całego zestawu (dwa piloty zamiast jednego)...

Cieszę się z jego posiadania od 3 tygodni. Obraz rzeczywiście godny uwagi nawet przy sygnale ze zwykłej analogowej kablówki (czekam na zmiany - ponoć już niedługo dystrybutor sieci ma podać sygnał cyfrowy).... Natomiast bez porównania super obraz i pełnia jego możliwości daj sę odczuć przy sygnale HD z C+ (choć i tak o niebo lepszy obraz ze zwykłego sygnału z C+ niż z kablówki). Żadnego smużenia, rozciągania obrazu i iskrzących plamek...

Dla mnie połączenie obrazu z prawdzwym dźwiękiem z całego zestawu (S 5.1) daje pełną satysfakcję.

Marek
 
Do góry