Sharp 42xl2e zaślepki od śrub do wieszaka ściennego

tedi1209

New member
Witam, jestem szczęśliwym posiadaczem sharpa 42xl2e, mam jednak pewien problem. Chcę powiesić mojego sharpa na ścianę i za bardzo nie wiem gdzie znajdują się dwie dolne zaślepki od śrub. Z tylu widoczne są tylko dwie zaślepki ( na górze), przypuszczam, że dolne śruby wieszaka należy przykręcić w miejsce równoległych do zaślepek śrub od TV, jednak nie chcę tego robić bez upewnienia się, że wykręcenie tych śrub jest słuszne.
 

tolek_88

New member
widze żesmy sobie wieszaki na swieta sprawili. Ja mam 46x20e i tez mam ten problem. Czyli co, mam wykręcić te 2 śruby takie "kolor antyczne złoto" 40 cm poniżej zaślepek, czyli nad tymi wkrętami od podstawki?
Będę wdzięczny za pomoc, bo juz wszystko sobie rozmontowałem i nie wiem jak dalej ;-)
 

mikolajek

New member
A czy koledzy mogą podpowiedzieć mi, jaki rozmiar śrub jest w tym modelu?
Bo pod zaślepkami są tylko otwory, a nie ma wkrętów...

Zamieściłem osobnego posta z tym pytaniem, ale chyba moderator go usunął... :( Zatem próbuję tutaj.
 

a4tech

New member
@mikolajek


Śruby do przykręcenia "wieszaka" to zwykłe 6-ki z gwintem metrycznym.

Mocowa.jpg

Zwróć uwagę na to aby miały szeroki łep !!!
I odpowiednią długość... To akutat możesz ustalić np. zapałką ;)
Unikniesz w ten sposób ew. kontaktu twardej stali z elektoniką XL-a :p



Kolego @darkmajin

Weź pod uwagę, że nie wszyscy posiadają (mają dostęp) do suwmiarki jak i śruby mikrometrycznej ;)
Poza tym gwint w obudowie zaczyna się dość głęboko, wcześniej jest spora warstwa plastiku.
Więc dokładny pomiar suwmiarką mógłby okazać się niemożliwy...


Pozdro.
 
Ostatnia edycja:
Do góry