sharp 32xl8e problem z podlaczeniem PC

gianbuffon

New member
Witam,
mam problem z podlaczeniem PC do tego TV.
wszystko robie tak jak tutaj: http://kodek.info/tv_konfiguracja.php
mecze sie juz ze 3h, konfiguruje na wszystkie sposoby i nie moge sobie poradzic. 2 razy pojawil sie obraz na TV, ale byl bardzo brzydki, troche skakal, czerwone piksele, itd. jakby nie bylo karty graficznej czy cos. odpalilem film, ale po chwili obraz znikl... niemal caly czas na TV pojawia sie napis: odebrano nie komptybilny sygnal video. sprawdz urzadzenia wychodzace.
podlaczam go tak jak swoj stary TV- samsung przez DVI, nigdy nie bylo problemow. teraz nie wiem czemu pojawila sie tapeta mojego pulpitu, po bokach pionowe paski...
aha i z laptopem nie mam zadnych problemow. jak podlaczam TV , to kilka sekund i smiga. tylko czasem jak ogladam filmy HD, to lekko tnie. pewnie to wina karty graf.
prosze o pomoc
 

nes2002

New member
he sharpy sie konfiguruje w inny sposob bardziej prof
przeczytaj instukcje wiem jest na pewno
a co do malego ekranu potem na pilocie wybierasz system czy rozszezony pelny kinowy zoom 16-9zoom i wogule ja ma sharpa 37 i 52 i dziala rozdzielczosc 1980 bez problemu
ok chyba znalazlem polsaka w mojej str33
i diagram zgodnosci masz na36
 

gianbuffon

New member
w instrukcji nic nie ma;/ jest tylko opisane jak podlaczyc kabel dvi/rgb analogowy w ext7 za pomoca synchronizacji. ja mam kabelek dvi cyfrowy wejscie 6. i nic nie ma jak to podlaczyc.
od czasu do czasu udaje mi sie uzyskac obraz na tv, nie wiem od czego to zalezy, bo za kazdym razem robie to samo... jest obraz, ale takie czerowne kropki sa. ogolnie brzydki obraz. jak wlaczam film, to obraz ladny, tylko sa te czerwone, biale piksele...
 

gianbuffon

New member
sprzet- athlon 4200, 3GB pamieci, Gf7300GT. win xp prof. karta moze nie najlepsza, ale na poprzednim Tv nie bylo problemow. z tym kiedys tez, bo przypomnialo mi sie, ze brat kiedys podlaczal PC do tego sharpa i bylo ok. tylko z rozdzialka byly problemy...
podejrzewam, ze to wina sterownikow. mam wersje 6.14.11.7824 z 7.10.2008. sciagnalem najnowsze ze strony nvidii z 15.10.2008. odinstalowalem stare i chcialem zainstalowac te nowe, ale na koncu wyskakuje, zeby wlozyc plyte CD z service pack3 do win proffesional... plyty aktualnie nie mam i dalem anuluj:/ jednak okienko caly czas sie pojawialo, wiec wybralem opcje uruchom ponownie, ktora pojawila sie na koncu instalacji (warz z tym okienkiem). teraz wyglada na to, ze system powrocil do wczesniejszych sterownikow. pewnie brakuje jakichs plikow, nie wiem...
myslisz, ze to na pewno tego wina? bo na kompie jest ok, gry dobrze chodza, a na TV czerwone i biale kropki...
 

gianbuffon

New member
z laptopem tez mam problem. divx dobrze chodza, ale fimy m2ts albo dvd sie tna. karta radeon HD3200. sterowniki chyba sa dobre

o kurcze sorka za post po postem, zapomnialem, ze wczesnije ja pisalem:p
 

nes2002

New member
tez stawiam na stery ati milo zawsze problemy z tv ja musialem w odpowiedniej kolejnosci aktywowac tv na sterach a potem rozdzialke
a szarp pokazuje info w jakiej rozdzielczosci ci sie ekran zalonczyl na pilocie po prawej stronie guzik z tv i wsrodku i
a wiec bedziesz wiedzal jaka masz rozdzialke
powiem ci ze na xp 60hz dawalo znac o sobie na niebieskim tle
wiem ze sie aktywowaalo 2-gi ekran potem ustwaiales ze jest to clone a potem rozdzialczosc na drugim na clonie musza byc zgodne rozdzielczosci z lapkiem
 
Do góry