SHARP LC 45 GD 1 CZY NAJLEPSZY

A

Anonymous

Guest
LG 50PX4R poproszę o opinie

Czy ktos posiada Sharpa lc 45GD 1 lub go testował.Jakie wrażenia musze kupić jakiś topowy TV.Czy najlepszy wybór.Proszę o rade może kiki mi odpowiesz.Pozdrawiam
 
A

Anonymous

Guest
..obawiam sie ze bedzie chcial ci wcisnac od razu 50pv500 lub 506XDE, bo na nich wiecej wyjmuje
 
A

Anonymous

Guest
Re: PLAZMA FUJITSU VHA ?

Ale kiki ma szczerą rację co do Pionieera 506XDE byłem dzisiaj w Electro Wordzie i był ale model PXD I kosztował 22000 zł ale odbierał rzeczywiście najlepiej natomiast Sharpa Lc 45gd1 nie bylo i nie wiadomo kiedy bedzie.Licze sie zezdaniem kiki ponieważ co do Pionieera ma racjęPOZDRAWIAM I czekam na opinie o Sharpie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
45 GD1 - dziś pokazywałem jednemu z forumowiczów.
Wkurzyło mnie ,że nie pokazuje swich mozliwości. Podłączylismy do tego ekranu Buffalo po komponencie i............ rewelacja.
Robi olbrzymie wrażenie. Nie widać prawie struktury pixela .
Owady na ekranie / modliszki / - były w kosmicznej jakości.
Nogi mi się ugięly. Widocznie są złe przewody którymi posługiwałem się wczoraj.

Nie wiem jak się ma do Plazmy Pioneera - bo jej nie było .
Ale postanowiłem jutro dokładnie sprawdzić oba ekrany.

Fantastyczna obługa i mozliwości. Mogą stanowić konkurencje dla Pioneera.
Uwzględniając cenę 19.999 zł Może sie okazać groźnym konkurentem dla najlepszych.

Jeśli masz watpliwość - poproś o pokaz w domu. Naprawde warto.
Koszt żaden uwzgledniając lata długiej obecności.
pozdrawiam
Krzysztof
 
A

Anonymous

Guest
CZY KTOŚ JESZCZE MA LUB TESTOWAŁ SHARPA LW 46 G15.KIKI DZIEKI ZA INFORMACJE.NIE DŁUGO MUSZE PODJĄĆ DECYZJĘ O ZAKUPIE I NAPEWNO ZAMOWIE PREZENTACJĘ.OKOLICE WARSZAWY.MAM DWÓCH FAWORYTOW PONIEER 506 XDE LUB SHARP 46G15W.POZDRAWIAM
 

janunio

New member
Bez reklam
prezentacja lcd

Jest też mój ukochany SAMSUNG LW46G15W 1920 x 1080 i też nigdy na nim nie było widzć struktury pixela. A modliszka to chyba top realizacujny od Discovery HD Theatre. Chodiaż ma tylko 720p.
I dlatego , że w każdej plazmie wiedzę tgz. strukturę pixela to żadnej plazmy nie poważam.
Widzę, że KIKI się rozwija. To bobry objaw.
Tak trzymać.
UWAGA !
Taki Samsung 46" stoi w Saturnie Arkadia (podobo sprzedany ale na raty a gość ma problem z kredziem).
Ostatnio widziałem w MM Ostrobramska za 17 999 zł.
To chyba ostatnie sztuki w Europie.

Czy lepszy od Sharpa 45" ? Nie wiem już o tym pisałem. Kiedyś stały obok siebie w MM al Krakowska ale na Sharpie był analog TVP 1 zaś na Samsungu HD-1 HDTV z QualiTV więc o porównaniu nie mogło być mowy.

Ale byłem też w EW i był Pionieer 506XDE. No ale grają tam analog TV więc nic nie widać.
 
A

Anonymous

Guest
witam
chętnie porównamy 46" Samsunga , ale mimo wielokrotnych prób - nie ma mozliwości zakupu tego ekranu.
Nie ma więc mozliwości opisywania jego działania. Nie wiem na czym też polegały kłopoty z jego użytkowaniem - bo został zakwalifikowany do wymiany.
Pozotaja więc na placu boju dwa sprawdzone duze ekrany.
pozdrawiam
 
A

Anonymous

Guest
Sharp 32p50 - progressive scan - problem

Chętnie opiszę co w Samsungi się zepsuło.
Taka wymiana informacji jest ważna bo jeżeli okaże się że te same wady ma dużo ilość w serii to coś to złego oznacza. Takiej wiedzy w serwisie nigdy nie dostaniemy raczej.

[1] Pewnego dnia bez żadnych symptomów moduł input DVI przestał działać. I wszystko. Modułu w Korei nie przysłali. Jego wymiana to 5 min pracy śrubokrętem. Sądzę, że ten egz. pojechał na badania do Korei.
Moim zdaniem winę ponosi karta graficzna ATI. Na DVI działa do dziś komp. W tamtym czasie ATI puszczała niemal co miesiąc nowe firmwary. Mogło być tak, że generowany prąd był niewłaściwy.
Wszystkie pozostałe moduły HDMI, komponent i inne działały bez zarzutu.

[2] Jak wyżej pisałem jest gdzie sprawdzać bo stoi w Saturnie i MM Ostrobramska. Nie widzę w ogóle zaś 45" Sharpa.
Dbajmy o rzetelność informacji.
Nie bywam w MM al Krakowska a tam był najwyżej oceniany dział HDTV w Warszawie.
 
A

Anonymous

Guest
Czy nikt nie posiada lub nie testował Sharpa 45GD1.OSTATNIA CENA 19999 ROBI Z NIEGO ABSOLUTNIE LIDERA W TY DO 20000 ZŁ.PROSZE O OPINNIE
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
kable HDTV

witam
trochę czasu poświęcilismy temu Ekranowi.
Podłączony do Buffalo - zwalił nas z kolan. Bora Bora - wygląda tak że dech zapiera .Bobry - ma sie wrażenie że są w Akwarium.
Jakość po DVI - nas zmartwiła , okazało się że nie było zachwycająco. Ale coś nas tknęło - aby zmienić przewód i ......
wszysko wraca do normy, widać każde włókno w ubraniu. Włosy to nie tylko jeden pukiel ale każdy włosek wiać jak na żywo. Pieski małe jak w bajce.
Największe możliwości sterowania ze wszystkich LCD.
Dodatkowym zaskoczenim jest mały pobór mocy.
Przełączenie na Pal i trzeba zachowć odpowiednią odległość , choć stacje arabskie grają fenomnalnie.

Wracamy do filmów z Buffalo. Bajki "Lodowa epoka" lub film "Ja robot" - jakość kosmiczna.
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
po wszystkich pokazach i prezentacjach
W dzień przy świetle słonecznym z HD - mistrzem Sharp GD1 .
Wyrazistość , szczegóły , kolory , nasycenie - marzenie.
Wieczorem i w nocy mistrzem - Pioneer. Czerń , naturalne barwy , płynność , czystośc i głębia.
Najlepszym wyjsciem zakupić obydwa :D
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dziś w testach klient zażyczył sobie Sharpa 45 GD1 aby mieć wyobrażenie jak będzie działał 37 GE1. Wyjąkał tylko szkoda. Ale nie dowiedziałem się czego mu szkoda bo miałem kilka telefonów.
Fakt ,ze w HD jakość w dzień - szczęka opada.
Niepotrzeba okularów - jak stwierdził jeden z obserwatorów.
Warto od czasu do czasu popatrzeć na coś wyjatkowego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Dziś wykorzystaliśmy nowe urządzenie zasilajace w sygnał HD - IO Data z twardy dyskiem , dostarczone przez Panasonic Polska.
Podłączone inne telewizory zachwycały swoją jakością dopóki MISTRZ - Sharp GD1 nie został uruchomiony. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem.
Tu klasę pokazała rozdzielczość 1920 x 1080.
Czapki z głów - chciało sie powiedzieć . Mistrz jest jeden .
Tego sie nie da opisać - to trzeba zobaczyć . Jakość jest wręcz porażajaca . Rosliny , ptaki , zwierzęta - to poezja elektroniczna.
Marzenie dla każdego telewidza.
Mam tylko szczęście ,ze jako jeden z pierwszych mogę ogladać to , co z całą pewnością do nas przyjdzie - prędzej czy później.
Każdy bedzie mógł delektować się taką jakością / oczywiscie na dzień dzisiejszy dysponując takim telewizorem/.
Zapraszam na ucztę.
pozdrawiam
 

ArturKania

New member
Gdzie w Warszawie mogę zobaczyć to cudo GD1 ???


Nie zamówię prezentacji , bo szanuje czyjść czas a dziś nie stać mnie na wyłożenie 20 000zl na telewizor.Ale chętnie zrobię sobie wycieczkę do sklepu aby to zobaczyć.:confused:
 

andy95

New member
kiki napisał:
witam
Dziś wykorzystaliśmy nowe urządzenie zasilajace w sygnał HD - IO Data z twardy dyskiem , dostarczone przez Panasonic Polska.
Podłączone inne telewizory zachwycały swoją jakością dopóki MISTRZ - Sharp GD1 nie został uruchomiony. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem.
Tu klasę pokazała rozdzielczość 1920 x 1080.
Czapki z głów - chciało sie powiedzieć . Mistrz jest jeden .
Tego sie nie da opisać - to trzeba zobaczyć . Jakość jest wręcz porażajaca . Rosliny , ptaki , zwierzęta - to poezja elektroniczna.
Marzenie dla każdego telewidza.
Mam tylko szczęście ,ze jako jeden z pierwszych mogę ogladać to , co z całą pewnością do nas przyjdzie - prędzej czy później.
Każdy bedzie mógł delektować się taką jakością / oczywiscie na dzień dzisiejszy dysponując takim telewizorem/.
Zapraszam na ucztę.
pozdrawiam

KIKI, a jakie byly te inne telewizory a zwlaszcza czy byl wsrod nich ktorys z Phlilipsow Full HD ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zrządzeniem losu - perspektywy wejścia HD nabrały niesamowitego tempa rozwoju . Nietrzeba bedzie czakać , jak przewidywali pesymiscie 5- ciu lat , ale juz od jesieni HD w jezyku Polskim w naszych domach.
Rewelacja.
Ale chciałbym się odnieść do serii GD1 .
Dziś przed prezentacją
http://www.telewizjanowejgeneracji.pl/
Wiele osób obserwowało kultowy telewizor LCD 65" GD1 Sharpa / full Hd/ i to właśnie on przyjmował najwiecej zachwytów wśród gości zaproszonych.
Jakość była z demo Sharpa - ale zachwytom nie było końca.
Wiem również ,że cena stała się również lepsza.
pozdrawiam
 
Do góry