LC32D65E - Czy to dobry wybor?

maciek26

New member
Witam.. Rozgladam sie za tv do mojej czarnulki (dla nieobeznanych - ps3 :p)... Natknolem sie ostatnio na powyzszy model, czyli LC32D65E... Czytalem juz recke na jego temat (nie na tym forum) i musze powiedziec ze wypadl w niej znakomicie! (recenzja na powaznym portalu, nie jakies noobskie stronki)... Tylko zastanawia mnie 1 rzecz (a dokladniej 2)... Jak TV stoi pod kontem "smuzenia" i "input lagu"?? Bo o tym co dla mnie najwazniejsze nikt nie wspomnial :p Bede wdzieczny za opinie "szczesliwego posiadacza" tego cacka :] Pozdrawiam
 

pawelbrz

New member
A może podasz link do tego testu, chce zakupić tv z mpeg4 i te sharpy 32 i 37" (w wersji DH65) wydają się być najkorzystniejszym wyborem ale nie umiem się doszukać recenzji tych modeli.
 

a4tech

New member
@maciek26

Do PS-a i tego typu sprzetu TV bedzie OK...
Ale.....


Na DH65E przy sygnale z Cyfry+ jest srednio :confused:

Jak to w naszym dziwnym kraju...
Nadawcy na wszystkim chca oszczedzac a kase od abonentow brac spora :(
Ilosc napchanych kanalow na jednym transonderze jest tak duza, ze na LCD-kach widac to dobitnie :( :( :(
Nie wiem jak to jest z plazmami...

Dumnie nazywaja to telewizja cyfrowa...
A prawda jest taka, ze to telewizja kupowa :???:

Podobno z cyfrowym polsatem jest jeszcze gorzej...

Co innego na zagranicznych kanalach, tu jakosc wyswietlanego obrazu jest duzo lepsza :D
Podpowiem, np. niemieckie flagowe stacje i to FTA nadaja sygnal naprawde porzadnej jakosci.

W Polsce w dalszym ciagu u przecietnego Kowalskiego w mieszkaniu stoi wysluzony CRT (i tu sygnal kabowy czy z satki jest "idealny").
Dlatego nasze rodzime platformy w nosie maja wykupienie dodatkowych transponderow dla polepszenia jakosci uslug (czytaj obrazu i dzwieku) :( :( :(

Lecz to bedzie musialo sie zmienic !!!

Bo Polak ktory wyda juz ladnych pare a czasem i parenascie tysiecy na nowy TV bedzie domagal sie porzadnego sygnalu a nie pixelozy za slono oplacany abo :confused:


Poprostu trzeba poczekac az w wiekszosci domow w Polsce zagoszcza LCD-ki i plazmy :grin:
Poki co z sygnalem TV jest dupnie :(


Wiec w kilku slowach.
Na dzien dzisiejszy LCD jest spoko: do konsol, dvd, blu-ray-i i tego typu sprzetu.
Do telewizji NIE !!!!!! I to z wylacznie winy nadawcow :(
 
Ostatnia edycja:

mastersound

New member
nareszcie ktoś to powiedział,bo to cała prawda że jaki sygnał taki obraz z lcd:(
a tak jak powiedział a4tech u nas nie zanosi się że prędko się to zmieni ja nie dostrzegam zbyt dużej różnicy między sygnałem z cyfrowej platformy n czy cyfra bo niestety program pierwszy i drugi tvp to wszędzie jest porażka ale abonament trzeba płacić bo pan prezes musi mięć godziwe wynagrodzenie:mrgreen: a z z telewizji cyfrowych po prostu niektóre kanały trzeba pomijać i wtedy jakość jest względna:grin:
 
Do góry