Sharp LC-42SB55E

TiNiO

Member
Witam

Szukałem na forum ale nic nie ma o tym TV , co o nim sądzicie ? Warto go kupić ? Musze wybrać coś rodzicom :) za rozsądną cenę i w 42 calach :) tak więc pytanko co sądzicie o tym modelu a może jakieś inne rozwiązanie ?.

Pokój w którym będzie stał jest dość ciemny, tylko jedno dachowe okno, odległość oglądania około 3 - 3,5m, używany będzie do telewizji N , DVD , PS3 , Blue-Ray

Bardzo proszę o pomoc jak najszybsza bo ma być to prezent na święta :)
 

areckis69

Member
witaj
napisze ci tak, ten telewizor to jeden z najgorszych tv na rynku, sam byłem w szoku jak dostałem na sklep ten model i w tak niskiej cenie, az mnie to zaciekawiło...... tv skręcilismy i odpalamy a tu obraz żenada, no cóż, bierzemy sie za kalibracje, nic nie mozna z nim zrobić, okazało się ze to sharp jako jedyny nie japonczyk a MADE IN TAIWAN!!! dokładnie bylismy w szoku i wszystko stało sie jasne. Telewizor jednak znalazł nabywce ale juz pozniej go nie dostalismy poieważ nawet hurtownicy stwierdzili ze nie bede go grac bo jest kompletnym niewypałem - przyznaje im racje.
Pozdro
 

TiNiO

Member
Hmm tak więc widzę ze nią m co jednak oszczędzać, a jaki LCD Sharpa do 5000 zł byście polecili ? A może jakiejś innej firmy ? no i jak już taka cena to bym chciał 46" :) Przyznam że trochę wypadłem z rynku :p, tak to jest jak się kupi TV i jest się zadowolonym :) (pomyśleć ze za mojego JVC 37" dałem 9000 zł wrr)
 
Do góry