jakiego wybrac sharpa 37 cali 100hz

p0gr0m

New member
witam pewnie temat juz byl ,jednak z braku czasu postanowilem zalozyc nowy watek i przywitac sie z wami jako ze jest to moj 1 post.

no wiec do rzeczy

pokoik 2.10 X 3.70 (taka mala klitka)

-odleglosc 2-2,5 metra
-raczej ciemno (telewizor ustawiony tylem do okna)
-ma sluzyc do ogladania kablowki zwykla nie cyfrowa mulimedia (malo ogladam telewizji) . Filmy z dvd w dvix itp. (tych ogladam duzo ze wzgledu na to ze jest ich duzo i najszybciej dostepne), no i chcialbym podlaczyc od czasu do czas kompa i planuje zakup xboxa

Bedzie to moj 1 lcd bo teraz mam przedpotopowy tv . 37 cali to juz jest max (wieksze nie da rady) . tv ma byc full hd w 100 hz milo by bylo tez jakby posiadal mpeg 4 bo planuje ten zakup na dluzszy okres czasu no i czas reakcji mysle ze max 6 ms przy czym im mniej to bylo by lepiej (niechcialbym zeby byl efekt smuzenia itp.) czy moglby ktos doradzic ktorego sharpa ? czy moze jakas inna firme wybrac np toshiba ?.

cena najlepiej jak najmniejsza:] powiedzmy do 3500 zl
ps . jestem z olsztyna
 

DarKone

New member
Polecam Sharpa LC-37XL8E lub LC-32XL8E :eek:k:
- 100Hz
- Full HD
- 6ms
- 10 bitowe przetwarzanie sygnału
(nie ma narazie Sharpa, który by miał 100Hz, Full HD i MPEG4 32"/37"...)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=27270

008_P1010151.JPG
 

andrzejw17

New member
Lc-37xl8e

Witam
Przykleję się do tematu, też zastanawiam się na kupnem Sharpa LC-37XL8E.
Zamierzam do niego podpiąć n-kę lub CP, dvd i czasem komputer. Pokój raczej ciemny, ok 3.70 x 3.50 m, maksymalna szerokość telewizora to 95 cm. Czy ktoś może posiada już ten model i szerzej wypowie się na jego temat?
Czy warto jeszcze poczekać aż pojawi się jakaś 37, 100 Hz i MPEG-4 czy kupić wyżej wymieniony model z MPEG-2 i dokupić później moduł transkodujący z MPEG-4 na MPEG-2 (a jeśli tak to jaki, czy jest już coś takiego na naszym rynku?)
Może ktoś zaproponuje inna markę (nie uparłem się na Sharpa :) o podobnych parametrach w podobnej cenie (do 3500 zł) być może z MPEG-4.
Pozdrawiam
 
Do góry