Sharp 37' --> x20e czy d65

silvio2000

New member
Witam.
no i jest mały problem w wyborze
który model?
wszyscy oscyluja za x20e z tego co wyczytałem, ale w rtv pojawiła sie promocja na d65 - 2599 w sieci to troche taniej a za te pieniadze to byłby x20e ale ze wzgledów sprzedaży ratalnej w rtv są lepsze warunki i w końcowym rozrachunku wychodzi taniej, ale mniejsza o to
chodzi o różnice
otóz:
x20e:
Dynamiczna stopa kontrastu 10 000:1
Czas reakcji matrycy 4 ms
Podświetlenie o 4 długościach fali RGB Plus
Quick Shot Processor II
d65
Dynamiczna stopa kontrastu 20 000:1
Czas reakcji matrycy 6 ms
Quick Shot Processor III

mają ten sam panel - Panel LCD TFT Advanced Super View & Black

nie patrząc na kontrast i czas reakcji, chodzi mi o RGB+ i procesor graficzny II generacji w x20e a brak jest RGB+ w d65 ale ma za to procesor graficzny III generacji, czy ten w d65 jest lepszy od zestawu w x20e (procesor II generacji i RGB+)???????

czy są jeszcze jakieś różnice bo ja nie znalazłem

i jeszcze jedno:
te tv są produkcji japońskiej i jak jest z gwarancją po upływie 2 lat, czy tak samo są traktowane jak te co są składane u nas
jakis facio w sklepie powiedział żeby kupować te z produkcji japońskiej, nie wiem jak się do tego ustosunkować

qrcze troche tego dużo wyszło ale mam nadzieję że pomożecie :))
pozdrawiam
milego łykendu :)
 

silvio2000

New member
Witam.
To będzie zwykłe użytkowanie, sygnał ze zwykłej kablówki, może kiedyś jakaś platforma cyfrowa, a tak to dvd, no i laptop.
 

silvio2000

New member
witam.
widzę że nikt mi nie wyjasni różnic pomiędzy tymi modelami w zastosowanej technologi wzmocnionego procesoru odpowiedzialnego a grafike
fakt że lepiej kupic to co wszyscy polecają czyli x20e ale może ten d65 nie jest taki zły a mi zależy na zakupie w sklepie stajonarnym a nie internetowym a oferta jest korzystna w rtv
może jednak znajdzie się ktoś kto pomoże
 

markub

New member
Witam,
ja mialem ten sam dylemat i kupiłem x20e. Na razie nie narzekam. Odbieram na chwile obecną sygnał analogowy(antena siatkowa) i jest przyzwoicie. Na dniach kupuje N-kę. Jesli chodzi o roznice techniczne to D65e ma wiekszy kontrast dynamiczny i dodatkowo port USB do ogladania np.zdjec. Mialem kazje obejrzec obydwa lelewizory w działaniu i nie zauwazylem róznicy. Zdecydowałem sie wiec na x20e ze wzgledu na dziesiatki pozytywnych opinii i moze to zabrzmi dziwnie ładniejszy wygląd :).

Pozdrawiam
 
Do góry