Sharp 37G20E i błąd HDCP

gregory31

New member
Witam , kupiłem niedawno w/w telewizorek do platformy cyfrowej N . Podłaczyłem wszystko przez kabel hdmi , działało super przez jakieś 30 min , po tem wyrzuciło komunikat błąd hdcp i coś o zabezpieczeniu przed kopiowaniem . Zrobiłem twardy reset poczekałem z 15 min i dodpalił , działał 1 dzień , teraz działa 30 min i wyrzuca ten komunikat , oczywiście po scart działa bez zarzutu, nie wiem czy w tych modelach to normalne czy wymieniać tuner, kabel myślę że jest ok bo jakby było inaczej to pewie by wogóle nie działało , mam nadzieje że to nie tv bo już go zdążyłem polubić :) , może ktoś coś podpowie pozdrawiam.
 

grzesbart

New member
Witam, ja też mam podobny problem ale zdaża sięon bardzo żadko, raz na tydzień oczywiście mam ten sam model telewizora. Zauważyłem też jeszcze inny problem dotyczący n-ki i tego modelu Sharpa. Jeżeli włączymy opc to pilot od n-ki przestaję działać, czy ktoś może powiedzieć czym to jest spowodowane?
 

gregory31

New member
Witam , u mnie taki objaw nie występuje , zauważyłem jeszcze jeden dziwny objaw a mianowicie , gdy podłaczę tv po componencie to zauwazalne są paski na tv , co to może być ? za kabel dałem jakeś 30 zeta może to to ?? a z hdmi to tragedia podziała 10 min i wywala ten komunikat , już nie wiem co zrobić :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry