W Aquos Lc-32ga8e Znika Obraz

marotorun

New member
Witam.mam sharpa aquos lc-32ga8e juz kolo 2 lat.powiedzmy po roku zaczal sie dziwnie zachowywac.gdy wlaczam tv po paru sekundach obraz znika i juz sie nie wlacza z powrotem,po ponownym wlaczeniu czasem pokaze sie na pare minut i znow znika. bywa ze pol dnia prob wlacz/wylacz nie ma zadnych efektow.zas foni dziala bez zarzutu.dzieje sie tak niereguralnie.tzn co pare dni problem powraca.pisze o tym na forum poniewaz nie znalazlem niczego co mogloby mi pomoc w jakikolwiek sposob.problem czasami jest tak upierdliwy ze mam ochote wystawic tv za oknem.gdy dziala bez zarzutu(tzn,nie znika obraz)w domu ogolna radosc jak przy zakupie nowego.pozdro i pomocy.:roll:
 

marotorun

New member
halllloooo?!!!!?czy ktoś czyta to forum?moze ktos mial podobny problem i sobie poradzil z nim mam nadzieje ze dzieki temu forum?pozdro
 

jak30

Member
Sprawdż czy masz właczona autumatyczną dopasowanie jasności obrazu w zależności od oswietlenia.Sygnalizuje właczona funkcje druga zielona dioda.Jeżeli masz włączona wyłacz i powinno pomóc.
 

marotorun

New member
HI.no wlasnie wczoraj wlaczylem te funkcje (osd)i dziala ok.pametam ze wczesniej nie robilo to roznicy bo probowalem tak i tak.zobacze co bedzie dalej na wlaczonym osd.pozdro:rolleyes:
 
Do góry