Sharp LC-32D44E ciemne pasy

Zypel

New member
Witam wszystkich na forum. Jakieś dwa miesiące temu kupiłem Sharp LC-32D44E i po jakimś czasie zauważyłem na nim ciemne pionowe pasy. Widać je mniej lub bardziej wyraźnie w zależności od koloru jaki jest wyświetlany i przy przesuwaniu się obrazu na boki. Pasy są widoczne na każdym źródle sygnału. Czy ktoś z Was spotkał się z czym takim w tym modelu? Czy tylko serwis tu pomoże?
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Miałem to samo i telewizorek wrócił skąd przyjechał czym prędzej , niestety ale mnie to odstraszyło od tej firmy na długo.
 

Zypel

New member
A załatwiałeś przez Sharpa 'door to door', czy zgłosiłeś do sklepu ?
Stwarzali jakieś problemy ? np. udawali że nie widzą tych pasów.
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Oddałem do sklepu w którym kupiłem - kupuję tylko w sklepach internetowych bo mogę w ciągu 10 dni oddać.Kupiłem raz jeden w MM i jak chciałem oddać to mi się kazali całować w d...to ja teraz im każę się całować w d...i kupuję tam gdzie mogę oddać , w koncu chyba to normalne że wszystkiego się w sklepie nie zobaczy tylko potrzeba czasu.
 

leo-83

New member
Mam dokladnie taki sam problem. Dwa pionowe pasy po bokach ekranu, szczegolnie widoczne w czasie transmisji meczow, gdy kamera idzie za akcja. TV kupilem w listopadzie i pasy pojawily sie dopiero po jakims czasie od zakupu. Oddalem do serwisu, zauwazyli usterkę, ale wyslali zdjecia do Sharpa. Sharp reklamacji nie uwzglednil i TV wrocil z powrotem. Tydzien temu wyslalem maila do Sharpa, jednak na razie mnie olewaja. Co Panowie wywalczyliscie?
 

modrzew

New member
Zypel napisał:
Witam wszystkich na forum. Jakieś dwa miesiące temu kupiłem Sharp LC-32D44E i po jakimś czasie zauważyłem na nim ciemne pionowe pasy. Widać je mniej lub bardziej wyraźnie w zależności od koloru jaki jest wyświetlany i przy przesuwaniu się obrazu na boki. Pasy są widoczne na każdym źródle sygnału. Czy ktoś z Was spotkał się z czym takim w tym modelu? Czy tylko serwis tu pomoże?

Witam!
2 lata temu kupiłem Sharpa Lc-42Xd1e. Najpierw było ok ale potem zauważyłem (w czasie transmisji meczu na cyfrze+ w hd) pionowe cieniste pasy przy przesuwaniu obrazu w poziomie. Początkowo gdy obraz przesuwał się w pionie tego nie było. Potem było i tak i tak, chociaż tylko przy przesuwaniu się obrazu (w pionie lub w poziomie). Gdy obraz był ruchomy w poziomie pasy były pionowe, a gdy w pionie pasy były poziome. Na koniec zaczęły się pojawiać cieniste plamy przy scenach statycznych.
Wniosek - nie zwlekaj tylko reklamuj.
Pozdrawiam.
 
Do góry