Gwarancja

ziupo

New member
Witam
Mama takie, może dość dziwne, pytanie: czy razem z Waszym Sharpem mieliście w pudle oprócz 2 tomów instrukcji obsługi dostaliście gwarancję?
Pytam, ponieważ kupiłem TV w Euro RTV AGD i nie dostałem żadnej gwarancji od nich, jedynie paragon i fakturę.
W Euro twierdzą, że TV nie był otwierany i sprzęt dostałem dokładnie taki, jaki wyszedł z fabryki.
 

żona

Banned
Też nie było gwarancji w zamkniętym pudle,ani nigdzie na nim.Jak się upomniałem o gwarancję to dostałem druk gwarancji ogólnej na sprzęt Sharpa,po sprawdzeniu telewizora wróciłem do sklepu i mi to wypełnili.
Też nie wiem do końca czy Sharp tak "ma".Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

żona

Banned
icecool napisał:
Jeśli TV jest z polskiej sieci dystrybucji to karta musi być naklejona na pudełku.

pozdrawiam
Sieć sklepów Euro RTV AGD nie jest polskim dystrybutorem:confused:.To jak jest tu z gwarancją.Wyżej, w tym temacie napisałem jak było w moim przypadku,czy taka gwarancja jest nieważna:confused:.Pozdrawiam.
 

SławekSS

New member
Bez reklam
nie ma potrzeby "mania" karty gwarancyjnej. Wystarczy dowód zakupu. Sharp i tak sprawdzi po nr seryjnych gdzie był kupowany i kiedy i czy był dystrybuowany przez sieć Sharp Polska. Na terenie Polski, gwarancją objete sa tylko te produkty które były dystrybuowane przez Sharp Polska.
 

ziupo

New member
A można zawczasu sprawdzić gdzie był kupiony ten model?
Zanim jeszcze dojdzie do jakiejś awarii.

PS: Na pudełku nic nie było naklejane, a przynajmniej ja niczego nei zauważyłem a na samym pudełku brak śladów odklejania.
 

klolik

New member
Zacytuję sam siebie z dawnego wątku:
klolik napisał:
Witam
Jak chcesz sprawdzić czy tv podlega pod gwarancję Sharp Polska to ... poproś o podanie nr seryjnego (jest na opakowaniu i z tyłu tv), przedzwoń na nr (22) 545 81 81 tam podajesz nr i powiedzą Ci czy jest OK. Może to potrwać chwilę (do mnie oddzwonili po ok 15 minutach). ... Jeśli ten tv nie będzie w ich bazie tzn. został sprowadzony poza oficjalnym kanałem to liczysz na odpowiedzialność sprzedawcy.
Poczytaj też to
 
Do góry