42 cale z DVB-C

Lolek7825

New member
Witam, szukam LCD 42 cale ostatecznie 37 cali ale takowy który posiadałby tuner DVB-C, full hd i z dobrą matrycą najlepiej ISP-alpha. i dodatkowo czy jak włożę kartę z kablówki inea (poznań) czy to będzie dzialac może ma ktoś jakieś doświadczenia z DVB-C

Pozdrawiam
 

accessdenied

New member
Witam.
Sam tuner DVB-C nic Tobie nie da, musisz posiadać moduł dostępu Conax (tam gdzie włożysz kartę) Wątpię aby działała Tobie kablówka na telewizorze przy tym systemie kodowania. Owszem gdyby Inea aktywowała Twój moduł dostępu to i owszem, ale nie licz na to. W chwili obecnej infolinia nie posiada wiedzy na ten temat i tak naprawdę nie ma z kim rozmawiać o możliwości wykorzystania wbudowanego w telewizor tunera.
Żeby było jeszcze ciekawiej, to Inea planuje na koniec 2008 początek 2009 wprowadzenie HD, co wiązać się będzie z koniecznością posiadania DVB-C2 (mpg4 avc h-264). Na dzień dzisiejszy testują jakiś box, ale nie udzielają żadnych informacji na ten temat.
Życzę powodzenia w rozmowach z kablówką. Ja na chwilę obecną wysiadam, ponieważ nie lubię rozmawiać ze „ślepym :twisted: (Inea) o kolorach”
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
oczywiście że są:
Hitachi 37 X 01
Hitachi UT37X70
Loewe 37 Modus
Ale również zadam pytanie czy masz odpowiedni system w kablówce.
 

Lolek7825

New member
kiki napisał:
oczywiście że są:
Hitachi 37 X 01
Hitachi UT37X70
Loewe 37 Modus
Ale również zadam pytanie czy masz odpowiedni system w kablówce.
Sprawa wyjaśniona dvb-c jednak odpadnie (kablówka nie obsługuje - tylko ich tuner wchodzi w grę...)

Kiki wysłałem Ci PW odnośnie Sharpa czekam na info.

A może ma jeszcze ktoś jakiś typ na 42 (min 37) cale z dobrą matrycą full HD dobrym kontrastem, formatowaniem wszystkie propozycje mile widziane (z wyjątkiem Samsunga, LG i Sony) - skłaniam się w stronę Sharpa LC42XL2E tyle że go nigdzie nie ma...

Zapomniałem dodać przedział cenowy tak do 4500...
 
Ostatnia edycja:
Do góry