Sharp 32B20E

byniasek

New member
Witam, mam pytanie co sądzicie o LCD SHARP 32B20E czy ten TV będzie dobry do oglądania Polsatu cyfrowego i do grania na Xbox 360 odległosc od kanapy do Tv to 2,5m.
 

byniasek

New member
Dzisiaj dostarczyli mi Sharpa po 4 dniach oczekiwania i w końcu jakoś wytrzymałem!:grin: Pierwsze moje wrażenie rewelacja super wygląd,po podłączeniu Tv automatycznie sam wyszukuje kanałów i powiem wam jak na sygnał analogowy jakoś obrazu jak dla mnie bardzo dobra zostało mi jeszcze go tylko dostrojenie ale to czysta formalnośc, ale jak podłączyłem Xbox 360 to gęba mi opadła:-D BAJKA!!!!!!!!!Polecam niezdecydowanym WARTO!!! Sam zastanawiałem się jaki model wygrac dośc długo ,ale teraz wiem że to był dobry wybór.
 

kredkink

New member
byniasek napisał:
Witam, mam pytanie co sądzicie o LCD SHARP 32B20E czy ten TV będzie dobry do oglądania Polsatu cyfrowego i do grania na Xbox 360 odległosc od kanapy do Tv to 2,5m.


Kupiłem go 2 tygodnie temu. Po tygodniu zaczęły zanikać napisy w menu. Po 2 tygodniach wyświetla jak "ruski" rubin tylko, zielony i czerwony. Jutro ląduje w serwisie.

Zapominając o usterce (nie ma rzeczy, które się nie psują):

+ b. dobry obraz SD nie wspominając o HD dla mnie rewelka
+ niezły dźwięk
+ rozbbudowane i funkcjonalne menu (na tyle na ile udało mi się je pooglądać:))

z minusów

- bardzo wolne przełączanie kanałów analogowych (4-5 sec)

Wićej minusów nie widzę poza tym, że już nie działa.

A miał byc niezawodny made in Japan .............
 

żona

Banned
Mogę potwierdzić,obraz z kablówki Vectra (kabel i cyfrowy)super.Tylko trzeba trafić na dobry egzemplarz,bo nie wszystko "made in Japan",jak się miałem okazję przekonać jest ok. Mi się udało za trzecim podejściem znależć odbiornik spełniający swoje parametry,dwa wcześniejsze były niesprawne chociaż były oryginalnie zapakowane.:D
 

ziupo

New member
Hm a można by utworzyć osobno przyklejony wątek albo zmodyfikować ten o X20E dodając do niego serię B20E?

PS: Też posiad ten sam model B20E.
 

byniasek

New member
ziupo napisał:
O własnie, czym kalibrujesz tv? Tzn chodzi mi o to czy masz jakieś płyty do kalibracji 'na oko' czy też używasz kolorometru?

i tu jest właśnie problem musiałbym kogoś takiego znaleśc kto zajmuje sie takimi sprawami wiem że po skalibrowaniu obraz jest jeszcze lepszy.
 

ziupo

New member
Co prawda nie jest do LED czy CRT, ale mozesz latwo porownac w sklepie na wystawie. Przy naturalnych ustawieniach imo jest bardzo dobra.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=23842 - tu poczytaj

Sharp zadbał równiez o czerń strukturalna, chociaż kąty boczne nie są jego mocną stroną. Jeśli w nocy siedzisz z użyciem małych kątów bocznych jest super.
8156dec33379d1c7med.jpg


Za to czerń na wprost jest godna pozazdroszczenia co jeszcze raz widać na kolejnych ujęciach.
104cf03464e9dceemed.jpg
 

tomekh7

New member
Cześć,
Byniasek pisałeś, że podpinałeś ten tv do xboxa interesuje mnie jakim kabelkiem to robileś (VGA czy HDMI)? Czy miałbyś możliwość sprawdzenia na jakiej rozdzialce będzie działał z podłączonym XBOX'em poprzez kabel VGA? Jak jest z dźwiękiem?

Z góry dzięki za odopowiedź:)

Pozdrawiam
 

byniasek

New member
Hej, powiem Ci tak ja mam xboxa 360 bez wejscia HDMI, podłaczyłem pod Sharpa kablem component i obraz jest super, ustawione mam na 1080i,pełna rozdzielczośc fullHD. To juz mogę sobie wyobrazic co by było jak bym go połączył kablem HDMI:D
 
Do góry