Sharp LC-37X20E czy Sharp LC-37D65E

DarKone

New member
Z tego co patrzyłem to chyba oba modele mają te same parametry tyle, że Sharp LC-37D65E zamiast kontrastu dynamicznego 10tys : 1 ma 20 000:1, a różnica cen między tymi TV wynosi tylko 50zł, więc który lepszy ?
 

tdj

New member
zastanow sie jeszcze nad 37B20E/G20E kosztuje ok 2550pln jest to ponoc ulepszona wersja X20, w kategori jakosc/cena super wybor.
 

żona

Banned
tdj napisał:
zastanow sie jeszcze nad 37B20E/G20E kosztuje ok 2550pln jest to ponoc ulepszona wersja X20, w kategori jakosc/cena super wybor.
Też tak uważam.Wersja G ma mocniejsze głośniki i szarą podstawę w porównaniu z B.:grin: Pozdrawiam.
 

wlodek1958

New member
tv sharp

ja kupilem sony kdl32w4000 i po paru dniach wymienilem go na sharpa lc37d65e i jestem zadowolony.obraz idzie z pc po hdmi brak tylko foni.
 

sPiDeK

Member
I tak go nie zauwazysz/nie wykorzystasz. Dodatkowo d65 ma port usb na pendrive'a z ktorego mozna zdjecia ogladac. Slyszalem za to ze d65e odbiera gorzej niz x20e, ale ile w tym prawdy nie wiem.
 

shafa

New member
Witam ja tez przymierzam sie do kupna ale dla rodziców. oglądałem go ostatnio w saturnie akurat lecial mecz lacha na dwojce i powiem ze obraz byl bardo fajny w porownaniu do innych. ale slyszalem i zle opinie z reszta na tym forum ze to krok wstecz. i nie wiem tak naprawde. bedzie ogladany tylko na tym cyfrowy polsat. tv fajnie tez wyglada dziek icienim ramką. czekam jeszce na opinie jakiegos posiadacza.
 

totalny

New member
Witam..

Dziisaj byłem w sklepie RTV i moim oczom ukazałsie poszukiwany od dawna Sharp X20E

porozmawiałem z gościem i cos mnie tchneło zeby powiedziec cos o D65E.. okazało sie ze w środe bedzie w sklepie..

i tu moje pytanie co wybrać??

X20E kosztuje 3200 zł
D65E kosztuje 2800 zł

ale teraz mi o cene nie chodzi a mianowicie który lepszy..

Proszę doradzcie :D

pozdr
 

żona

Banned
Różnice techniczne masz na stronie Szarpa w specyfikacjach,a wizualnie zobaczysz w sklepie, jak będzie ten D65 stał obok X20,B20 czy G20 ,bo te trzy różnią się między sobą niewiele.
 
Ostatnia edycja:

totalny

New member
A możesz doradzić?? Oba są ładne..

Który wybrać??
nie znam sie tak dobrze zeby po specyfikacjach leciec


Do czego służy RGB+ ??
Do czego służy tuner DVB?
 
Ostatnia edycja:

ttomek6

New member
d

WG. mnie D bardziej zaawansowany, ale pytanie jakie masz warunki w domu bo może nie odczujesz różnicy ... popatrz ile masz godzin dopóki nie wygaśnie matryca ..?
 

totalny

New member
do tv mam 3-4 metry pokój jest średnio słoneczny..

naprawde nie wiem..

iloscia wejsc sie nie różnią??

i powiedziano mi ze D jest nowszy od X.. to prawda??
 

żona

Banned
totalny napisał:
A możesz doradzić?? Oba są ładne..

Który wybrać??
nie znam sie tak dobrze zeby po specyfikacjach leciec


Do czego służy RGB+ ??
Do czego służy tuner DVB?
Ciężko jest doradzać komuś,ja też czytałem przed podjęciem decyzji oceny użytkowników i testerów, parametry i zastosowane technologie.
Z tego co zauważyłem w specyfikacjach technicznych na str.Sharpa to nowszy model D65 jest uboższy od X20,B20,G20 w zastosowanych rozwiązaniach technicznych.Wg. mnie chodziło o nowy model i max. obcięcie kosztów.
Ja sam kierując się tym co powyżej, od tygodnia jestem :Dużytkownikiem LC-32B20E.
Co oznaczają symbole RGB,OPC,TRUD i inne również znajdziesz na stronie Sharpa. SeriaX-jesień 2007,B I G-wiosna 2008,takie znalazłem dane odnośnie tych medeli.
 
Ostatnia edycja:

totalny

New member
Kupuje w sklepie w moim miescie.. wiem ale ceneo to porownywarka sklepow internetowych..

W Media MArkt X20 kosztuje 4100 PLN ;/

prosze pomóżcie który wybrać
 
Do góry