Jaki rozmiar telewizora wybrac Sharpa

szynas222

Member
Witam wszystkich otoz mam juz wybrany model telewizora i firme i tak zasatniawiam sie nad telewizorami SHARPA o rozmiarach:

-Sharp 37x20e
-Sharp 42X20e
-Sharp 46X20e


Telewizor bedzie ogladany na sofie w odleglosi 2.5 metra lub 3.5 metra. Jaki romiar wybrac telewiozra zeby obraz byl w porzadku i zeby byl czysty zeby nie bylo efektu pikseli wiodcznych na ekranie z powdou malej odlegolsoci o d lcd. Czekam na odpwiedz pozdrawiam

Sprzęt Wszystko związane z HDTV oprócz wszelkiego rodzaju wyświetlaczy. Za umieszczanie wątków o LCD, plasmach itp, z miejsca będą bany! Odpowiednie działy znajdują się w kat. VIDEO!
Tym razem przenoszę temat we właściwe miejsce. Następnym razem będą procenty. PZDR
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

szynas222

Member
Oj nie wiem

Slyszalem ze mozna sobie zamowicc taka prezentacje ze gosciu przyjezdza z np. z 3 telewizorami do domu sie ogalda wszystko co i jak chodzi???Nie wiecie ile takie cos kosztuje???Jesli bylyby to 3 telewizory tej samej firmy rozniace sie tylko calam???i
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
:D jest taki "gościu" i zwie sie kiki :D, napisz do niego na pw, a do prezentacji wez tez inne marki. Ja polecam rozmiar 46' przy 3,5m
 
Ostatnia edycja:

szynas222

Member
dalej

_MarSs_ napisał:
Jeśli sygnał z tunera cyfrowego np N i z DVD to spokojnie 46", z analogowej anteny to inny model :-(

No tuner mam cyfrowy polsat wiec moge spokojnie kupic rozmiar 46 przy odleglosci od oczu 2.5 czy 3.5 metra?????Nie bedzie za duzy bo znajomi mi mowia ze za duzy:(
 

sPiDeK

Member
Wedlug mnie za duzy. Max bym wzial 42 cale. Ja ogladam z 2,5 metra i mam 37 cali. Idealnie trafilem z wielkoscia, wiekszy byl by za duzy.
 

_MarSs_

New member
Im większy obraz tym wyrażniej widać utratę ostroci w ruchu więc mówię tak: jak nie przeszkadza Ci utrata ostrości to bierz 46" a jak przeszkadza to weź inny telewizor, bo nie sposób się do tego przyzwyczaić.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?

odpowiedz na pytania
 
Do góry