Który LCD wybrac ?

DarKone

New member
Witam :cool:
Mam problem w wyborze LCD 32-37" zastanawiam się nad dwoma markami, a są to Sharp i Panasonic. TV mają służyc do odbioru zwykłego sygnału z anteny, do filmów DVD i BD oraz do konsoli do gier typu PS3 (może też będe korzystał z kablówki, ale narazie pomińmy tą kwestię)
Jakie według Was najlepiej nadają się do tego modele tych dwóch firm (cena max ~2,8tys. zł)
Zastanawiałem się nad modelami Sharp'a LC-32X20E i LC-37X20E oraz Panasonic TH32LZD80, TH37LZD80 & TX-32LX85 i TX-37LX85, warto ? co polecacie, możecie proponowac swoje modele jeżeli są lepsze
Proszę o odp.

Z góry thx :eek:k:
 

DarKone

New member
k0val napisał:
ja bym się skłaniał ku LC-37X20E radzę abyś lepiej kupił 37 cali bo przy 32 możesz czuć spory niedosyt ;)
hmm też mi się wydaje, że tego warto wziąc. Ma 37 cali, kontrast 2000:1 dynamiczny 10000:1, jasnosc 450cd/m2, czas reakcji 6ms oraz FullHD.
Mam go zamiar kupic za rok, więc cena powinna zejsc do 2tys. może lekko poniżej ;)
 

DarKone

New member
k0val napisał:
za rok :roll: to go mogą nawet zdjąć i zastąpią go nowe modele.Oj "troche" się pospieszyłeś z radą na forum ;)
to się zobaczy jak zdejmą to kupię inny, ale "pewnie" jeszcze będzie ;], zresztą prosze o inne propozycje [a tak w nawiasie to ja mam 16lat xD]
 
Do góry