LC-37X20E vs LC-37B20E vs LC37G20E który wybrać ??

sPiDeK

Member
Witam.

Przymierzam się do kupna telewizora i wybrałem te 3 modele. Może mi ktoś wyjaśnić czym się różnią ?? W specyfikacji nie zauważyłem różnicy, ale może jednak któryś czymś się wyróżnia z pośród reszty ?? Telewizor będzie do małej kawalerki 30 m2. Czy 37 będzie odpowiednie ?? A może jednak szukać czegoś większego 42, 46 cali ??

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.
 

RANDEL

New member
Różnica

Przyłączam się do pytania. Mnie interesują odpowiedniki tych modeli w 32 calach czyli: LC-32X20E & LC-32B20E & LC-32G20E. Na oficjalnej stronie Sharpa chyba są błędy gdyż napisane jest tam, że model LC-32G20E posiada matryce 4 ms. Ponadto przy modelach G i B jest zaznaczony brak wejścia HDMI. Wydaje mi się, że są to drobne błędy a jedyna różnica między tymi modelami to kolory obudowy. Cenowo te LCD-eki są niemal identyczne. Drugie moje pytanie to czy ktoś może wie czy są to nowe modele Sharpa czy już dość długo są na rynku ? Nie widziałem nigdzie testów, recenzji ani nawet opinii o LC-32B20E & LC-32G20E. Na temat LC-32X20E raczej są ciepłe recenzje (jedynie ten nieszczęsny czas przełączania kanałów:( ). Ostatnie pytanie to jak ma się w tym telewizorze kwestia smużenia? Czy warto kupić ten telewizor do oglądania piłki nożnej, grania na komputerze w FPP :confused: Pozdrawiam.
 

sPiDeK

Member
Naprawde nikt nie zna roznic ?? Z tego co znalazlem to b20 wyszedl pol roku pozniej niz x20. Sa jakies faktycznie roznice w tych modelach ?? Prosze o odpowiedz.
 

sPiDeK

Member
Znalazlem jeszcze cos takiego:
"Sharp, który przygotowuje się do uruchomienia od 2010 roku nowej i nowoczesnej fabryki super-ultra-cienkich telewizorów LCD przygotował obecnie nowy model swojego 37 calowego telewizora LCD z serii: Sharp B20E.
Wspomniany model charakteryzuje się tym, w czym nowa fabryka ma przodować- czyli bardzo małą grubością ekranu, co dotychczas trudniej było uzyskać w LCD, w przeciwieństwie do paneli plazmowych. Nowy model charakteryzuje się poprawioną dysfunkcjonalnością w postaci lekkiego drżenia obrazu, która zdarzała się we wcześniejszych modelach. Sharp 37B20E zaskakuje wysokim stosunkiem kontrastu: 100,000:1, jego czas reakcji to 6ms, panel 1080p i cztery porty HDMI."

Dowiedzialem sie rowniez ze model b20 i g20 ma dodatkowa powloke. Model b20 oraz g20 to modele na rok 2008 ( dokladnie maj ).Wyglada na ulepszony model x20. Mam racje ?
 
Ostatnia edycja:

sPiDeK

Member
Kupilem model 37b20e. Jestem mega zadowolony. Obraz rewelacja. ZERO smuzenia. Odbiera duzo lepiej niz bańka Samsung Slim kupiona 2 lata temu na ktorej np. stacja Kino Polska to bylo jedne wielkie smuzenie. Nie wiem jak on to zrobil, ale teraz tego nie ma !! Rewelka i tyle.
 

żona

Banned
sPiDeK napisał:
Naprawde nikt nie zna roznic ?? Z tego co znalazlem to b20 wyszedl pol roku pozniej niz x20. Sa jakies faktycznie roznice w tych modelach
?? Prosze o odpowiedz.
Na stronie Sharpa znalazłem,że G20E ma głośniki 2x15W i tym się różni od B20E.
 

ziupo

New member
JA mogę się wypowiedzieć jedynie na temat 32B20E. Czas przełączania kanałów faktycznie może komuś przeszkadzać, ale są gorsze przypadki ;)
Mnie osobiście wkurza ten niepełnosprytny układ automatycznego podświetlania, ale na szczęście idzie go wyłączyć.
Obraz na SD (vectra analog) jest świetny, ale oczywiście max możliwości ujrzysz dopiero po podpięciu konsoli albo BD przez hdmi (a jakżeby inaczej), chociaż z DVD po rgb też sobie radzi.

Ah no i te menu, jakieś takie ... inne. Gdybyś chciał coś więcej wiedzieć to pisz PM.
 

andrzej74

New member
Kupiłem 2 tygodnie temu sharpa 37b20e, jest super !!!
Bardzo ładna obudowa, ładny obraz po dostrojeniu.
Polecam dla nie zdecydowanych zakup tego modelu.
 

3dadaa

New member
sPiDeK napisał:
Kupilem model 37b20e. Jestem mega zadowolony. Obraz rewelacja. ZERO smuzenia. Odbiera duzo lepiej niz bańka Samsung Slim kupiona 2 lata temu na ktorej np. stacja Kino Polska to bylo jedne wielkie smuzenie. Nie wiem jak on to zrobil, ale teraz tego nie ma !! Rewelka i tyle.
A masz w swoim modelu USB
 

sPiDeK

Member
Zaden model z tematu nie ma usb. Tzn. ma ale tylko serwisowe. Mi to akurat lata bo caly czas polaczony jest z kompem wiec moge ogladac nie tylko zdjecia :)
 

boojak

New member
Różnica między modelami Sharp 32x20e ; 32b20e ; 32g20e

Witam wszystkich serdecznie !!

Modele x20e....b20e....g20e.... wszystkie te modele TV Sharp są modelami z serii X miedzy nimi nie ma żadnych różnic pod względem technicznym ... jedyne różnice to oznaczenie: x - srebrna oprawa głośników, czarna podstawa... b - czarna oprawa głośników, czarna podstawa... g - czarna oprawa głośników, srebrna podstawa .... są to oficjalne informacje jakie otrzymałem na infolini Sharp'a... czyli jedyne różnice są w kolorystyce.

Dziękuje ,
Pozdrawam
 

żona

Banned
boojak napisał:
Witam wszystkich serdecznie !!

Modele x20e....b20e....g20e.... wszystkie te modele TV Sharp są modelami z serii X miedzy nimi nie ma żadnych różnic pod względem technicznym ... jedyne różnice to oznaczenie: x - srebrna oprawa głośników, czarna podstawa... b - czarna oprawa głośników, czarna podstawa... g - czarna oprawa głośników, srebrna podstawa .... są to oficjalne informacje jakie otrzymałem na infolini Sharp'a... czyli jedyne różnice są w kolorystyce.

Dziękuje ,
Pozdrawam
Nie jedyne,a tylko dotyczące wyglądu zewnętrznego.Chcesz sprawdzić,to na stronie Sharpa porównaj specyfikacje tych LCD i dowiesz się o innych różnicach,a jest ich naprawdę tylko kilka.Pozdrawiam.
 
Do góry