Sharp seria D65 (LC-52D65E, LC-46D65E, LC-37D65E, LC-32D65E)

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
017_DSC_1022.JPG


016_DSC_1020.JPG



015_DSC_1018.JPG



Smukły telewizor LCD z kategorii Slim-line z panoramicznym ekranem o pełnej rozdzielczości HD
i 100-hercowym systemem podwajania klatek obrazu


1. Panel o wysokiej rozdzielczości (1920 x 1080 pikseli) i 100-hercowym systemem podwajania klatek obrazu
2. Smukła stylistyka „Slim-line”
3. Dynamiczny współczynnik kontrastu 20000:1 (technologia Pure Black)
􀁺 Wbudowany cyfrowy tuner naziemny DVB-T
􀁺 Trzy gniazda HDMI zgodne z sygnałami 1080P HD (24, 50 i 60 Hz)
􀁺 Panel LCD Advanced Super View
􀁺 Krótki czas reakcji ekranu – 6 ms
􀁺 Złącze AQUOS LINK umożliwiające sterowanie podłączonymi do telewizora urządzeniami zewnętrznymi
􀁺 Uniwersalny pilot zdalnego sterowania
􀁺 Funkcja pokazu slajdów ze zdjęć nagranych w pamięci USB podłączanej bezpośrednio do telewizora
􀁺 Dekoder SRS Tru Surround XT
 

Wawrzach

New member
Witam wszystkich! Długo czytałem forum i postanowiłem się zarejestrować. Właśnie mam zamiar kupić drugi TV. Pierwszy to SHARP ( kupiony 2 lata temu nie pamiętam nawet modelu ). Jestem zadowolony z tej marki .... dość dobrze znam model 42'X20. Zadzwoniłem dziś do hurtowni która jest przedstawicielem SHARPa na moje wojewodztwo. Chcialem info na temat dostepnosci x20 ale dowiedzialem sie iz nie beda raczej mieli juz tych modeli...w zamian przyszly dzis rano 37' i 32' d65. Sprzedawaca przekonywał mnie iż są to następcy serii x20 w prostej linii..... hmmmm

Jednak na stronie SHARPA po porównaniu modelu 37'X20 i 37'D65 występują dwie różnice. Oto i one ( obie na MINUS D65 ):

BRAK - RBG +
BRAK A2 stereo

Czy ktoś może to potwierdzić?? Jaki wpływ na obraz będzie miał ewentualny brak systemu RGB+ (kablówka UPC + filmy dvd)????

POZDRAWIAM!!

Dodam iż cena tego modelu jest zadziwiająco atrakcyjna! Hmmmmm
Co Wy na to?

:confused:
 

Wawrzach

New member
W takim razie co proponujecie? Dodam iż w moim przypadku poszukuję 37''.
X20 ??? teoretycznie starszy model.... g20??? nie wiem wogóle czym się różni od X20?? pewnie obudową haha

DZięki pozdrawiam
 

tdj

New member
Nie ma co rozmyslac, trzeba brac XL8e bo w tej chwili to najlepszy Sharp i nic nie wskazuje na to, zeby to sie mialo zmienic.
 

sPiDeK

Member
Niby tak ale cena za xl8e jest sporo wyzsza w moim wypadku to 800zł. Nie ten przedzial cenowy a wcale x20 nie odbiera zle, smuzenia nie zauwazylem i pytanie jest czy d65 bedzie odbieral rownie dobrze albo nawet ciut lepiej.
 

Wawrzach

New member
No dobra!
Poczytałem zagraniczne fora... są także w sieci juź pierwsze dwa testy D65.
Podsumowując ZAŁAMKA!
Ludzie nie kupujcie tego.... jest reklamowany jako najnowsze dziecko z wrzesnia 2008 roku a tak naprawde technologia uzyta w nim to rok 2007... poczatek. Ogolnie produkt podsumowany jako uwsteczniajacy SHARPA w tym przedziale cenowym. X20 jest modelem o wiele lepszym - niestety SHARP chce zastapic jedne modele drugimi z tego co wiem od sprzedawcow w hurtowni ( wspminalem iz w Szczecinie trudno o X20 ).

POZDRAWIAM
 

j.jacek

New member
Witam

Różnica między serią d65 a pozostałymi jest taka że posiada kontrast aktywny 20000:1,a pozostałe modele 10000:1,również występują niewielkie różnice w wykończeniu na froncie tego lcd-ka .
Pozdrawiam
 

bemx2k

New member
Czas reakcji matrycy 6ms :/
To jaby nie patrzac krok w tyl w stosunku do chodzby mojego
15 miesiecznego Sharpa :/
Czy w ogole ktores modele powyzej 42'' maja czas reakcji matrycy na poziomie 4ms albo mniej ??
 

dark jedi

New member
Po 1 jestem nowy na forum dlatego chcialbym wszystkich serdecznie przywitac :)
Stoje wlasnie przed wyiana telewizorka moj problem polega w wyborze pomiedzy Toshiba xf40 350 a wlasnie omawianym tutaj sharpem.
Dodam ze na telewizor mam max 3500zl. Prosze o wasze opinie i moze o ewentualnie jakis inny model godny polecenia.
Pozdrawiam
 

bogaty

New member
Bez reklam
Mam tego sharpa od 2 tygodni moge powiedziec że jakość obrazu jest bardzo dobra czerń jest czarna nawet jak oglada sie wieczorem.Gry na xbxoie 360 w 1080p wyglądaja obłednie nie ma smuzenia, matryca jest równomiernie podswietlona.Tak jak w kazdym sharpie włącza sie długoo i kanały zmieniają sie długo.A brak RGB+ jest spowodowany tym ze TV bierze tylko 140W.Ogólnie za tę cene Sharp LC32D65E bije Samsunga A656 na łeb pozdro
 
Ostatnia edycja:

perc

New member
input lag

Witam,
Czy Sharp z serii D65 (np. LC-37D65) ma problemy z input lagiem?
(Seria X20 była pod tym względem znakomita.)
Proszę o własne opinie lub linki do testów.
Pozdrawiam, Gracz
 
Do góry