Sharp XS1 wszystko o serii

ortax360

New member
Ładny aluminiowy front . A głosnik moze jest odczepiany .

Kiedys miałem Sharpa 32ge4 lub ga juz nie pamietam i miał odczepiane głosniki boczne .
 

km1963

New member
Bez reklam

jtd

New member
Bez reklam
No dobra odczepiasz glosnik i co zostaje? Polmetrowa noga? To chyba pozostaje go potem tylko zawiesic na scianie
 

RheeTCT

New member
Albo pokazuje,że czerni na ekranie daleko do doskonałości.
Mnie się on podobuje,ale bez tego czegoś pod ekranem - konieczne KD+ściana.
 
Ostatnia edycja:

rudy

New member
Ultracienki, ekologiczny i dobrze grający XS1 już niedługo w Polsce!

Nie musimy długo czekać od momentu aż topowa nowość zaprezentowana na targach trafi na nasz rodzimy rynek. To bardzo miła świadomość zwłaszcza jeżeli ów nowość to prezentowany na dwóch ostatnich targach (IFA 2008 i CEATEC) jeden z najcieńszych telewizorów świata Sharp Aquos XS1. Ta rynkowa premiera to nie lada gratka dla fanów topowych modeli telewizorów, bowiem oprócz swoich wybitnie nie nachalnych rozmiarów uzyskanych dzięki przeniesieniu elektroniki do osobnej obudowy XS1 oferuje astronomicznie wielki kontrast, wyjątkowe nagłośnienie i niskie zużycie energii.
Aquos_XS1.jpg


1000000:1 to wynik jaki udało się uzyskać głównie dzięki nowemu podświetlaniu diodami LED, które przy okazji pozwoliło na znacznie zwiększenie spektrum barw. Doskonała akustyka tego modelu gwarantowana jest marką, która je współtworzyła czyli Pioneer.
Telewizory trafią do sprzedaży już w listopadzie.

źródło: nt.interia.pl
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ten model zapowiada się bardzo ciekawie, będzie to High end w rozmiarach 52 i 65 cali, ze strefowym podświetleniem LED. Miałem okazję go obejrzeć w Japonii, a myślę, że już niedługo będziemy mogli go przetestować.

Pozdrawiam
 

SławekSS

New member
Bez reklam
Witam.
Co do głośników, to zastanawiam sie jak mogli by je umieścić w obudowie o grubości 2,5cm, bo taką grubość ma cały telewizor?

Natomiast co do jakości czerni, to na głowę bije wszystkie inne.
 

bluray

Banned
[1] Czy pokazano Wam ten TV pracujący w ciemnościach ?
Jeżeli tak czy matryca wydziela światło na czarnym ?

[2] Jak porównanie z KURO 5090 w tej kategorii ?

[3] Czy w ogóle możecie pisać szczerze o Sharpie po takim sponsoringu ?

[4] Czy znacie ceny i terminy w Polsce na 52" ?

Ma być w Saturnie Arkadia Wawa lada dzień.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
@ bluray

1 Widać na zdjęciach. Telewizor w ciemności nie emituje światła gdzie nie trzeba (wyłączane strefy LED)
2 Nie mogę stwierdzić, ponieważ nie widziałem obydwu ekranów podłączonych do jednego źródła gdy stały obok siebie.
3 A ty możesz oceniać produkty i firmy szczerze? Myślę, że jak pisałeś dla AV to system działał tak samo. Ja nie mam z tym problemów a czemu pytasz w liczbie mnogiej?
4 52 cale wyceniono na 34 tys i już jest dostępny
 

jtd

New member
Bez reklam
34 tysiace polskich zlotych za 52 lcd z ledami watpliwej urody ????!!!!!! Czy japonczyki dobrze sie czuja ?? :eek:
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Także wg mnie to trochę drogo... no i ten nieszczęsny głośnik. Jednak gdy się go pozbędziemy (czyt. odczepimy) i zawiesimy ten TV na ścianie, to robi wielkie wrażenie.

Fajną rzeczą jest brak wielkiego podświetlanego loga, w tym przypadku odciskane jest w metalowej obudowie co nie szpeci tv. Myślę że warto zobaczyć ten model w akcji, tylko skąd wziąć 34 tys na TV :fool:
 

SławekSS

New member
Bez reklam
niestety cena bedzie wysoka, bo:
1. podswietlanie jest strefowe, czyli w kwadratach mniej więcej 5x5cm(może więcej, nie mierzyłem) a u innych producentów jest na tej samej zasadzie co do tej pory ze świetlówkami, czyli jedno całe pole.
2. ze wzgledów technologicznych podswietlenie LED częściowo składane jest ręcznie(chodzi o te rozpraszacze światła).
 

km1963

New member
Bez reklam
Prosimy "niebieskich" o wrażenia z testu w tym wątku także
bo inaczej to cena za nowy "dizajn" -metalowa ramka i "dziwaczne" głośniki na kurzej nodze - w tym modelu jest delikatnie mówiąc duużym nieporozumieniem

dzięki za odzew "niebiescy"

pozdrawiam
 
Do góry